گجت

Fitbit Sense، به روز رسانی Fitbit Versa 3 نشانگرهای وضعیت، حالت ورزش در فضای باز را به ارمغان می آورد

کاربران Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی دریافت می‌کنند که برخی از ویژگی‌های جدید از جمله نشانگرهای وضعیت را برای پوشیدنی‌ها به ارمغان می‌آورد. به‌روزرسانی Fitbit OS 5.3 نشانگرهای وضعیت ساعت هوشمند را ارائه می‌کند که وقتی باتری دستگاه به شدت کم می‌شود، دقیقاً روی صفحه ساعت به کاربران اطلاع می‌دهد. کاربران همچنین می‌دانند که چه زمانی تنظیمات «مزاحم نشوید» (DND) یا حالت خواب روشن است. به همین ترتیب، هنگامی که ساعت به تلفن هوشمند متصل نیست، یک نشانگر جدید ظاهر می شود. علاوه بر این، این به روز رسانی حالت تمرینی جدید، بهبودهای معمول و رفع اشکالات مدل های ساعت هوشمند Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 را نیز به همراه دارد.

Fitbit از طریق انجمن انجمن خود از انتشار سیستم عامل Fitbit OS 5.3 برای Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 خبر داد.

Fitbit Sense، Fitbit 3 OS 5.3 changelog

آخرین نشانگرهای وضعیت زمانی که صفحه نمایش روشن است به مدت سه ثانیه در بالای صفحه نمایش ظاهر می شوند و سپس ناپدید می شوند. کاربران همچنین می توانند برای دیدن نمادهای بالای صفحه به سمت راست بکشند تنظیمات سریع منو. کاربران Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 می توانند با پیمایش به این نشانگرها را روشن یا خاموش کنند تنظیمات > نمایشگر و سوئیچینگ شاخص های وضعیت

Fitbit همچنین حالت‌های ورزشی جدیدی را در برنامه Exercise برای مدل‌های ساعت هوشمند Sense و Versa 3 خود اضافه کرده است. آنها اکنون می‌توانند فعالیت‌های خارج از منزل مانند کایاک سواری، اسکی و غیره را ردیابی کنند. این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال و بهبود است.

مطلب پیشنهادی:  Apple Watch Pro برای دریافت باندهای منحصر به فرد، چهره ها. مدل جدید مقرون به صرفه موجود است

به روز رسانی برای Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 از چهارشنبه، 29 اکتبر به صورت مرحله ای آغاز شد. در ابتدا، تعداد معینی از کاربران به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. به کاربران توصیه می‌شود تا زمانی که اتصال Wi-Fi قوی وجود دارد، نسخه میان‌افزار دستگاه‌های پوشیدنی Fitbit خود را به‌روزرسانی کنند. علاوه بر این، Fitbit OS 5.3 به آخرین نسخه برنامه Fitbit نصب شده روی تلفن یا رایانه لوحی شما نیاز دارد.

می توانید پوشیدنی های Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 را از برنامه Fitbit به روز کنید. پس از باز کردن برنامه، نمایه خود را از گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید، سپس تصویر دستگاه خود را انتخاب کنید. اگر به‌روزرسانی در دسترس است، صورتی به روز رسانی یک دکمه ظاهر می شود، روی آن ضربه بزنید.

Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 در آگوست سال گذشته معرفی شدند. Fitbit Sense شامل یک سنسور EDA برای مدیریت استرس، نمایشگر همیشه روشن AMOLED، پایش ضربان قلب با برنامه ECG، از جمله ویژگی‌های دیگر است. قیمت Fitbit Sense در هند روپیه است. 21,999.

Fitbit Versa 3 دارای GPS داخلی، PurePulse 2.0، بلندگوی داخلی و پشتیبانی از دستیارهای مجازی مانند Google Assistant و Amazon Alexa است. قیمت Fitbit Versa 3 در هند روپیه است. 12750.


آیا شراب قدیمی OnePlus 9R در یک بطری جدید است – یا چیزی بیشتر؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست دیجیتال تو بحث کردیم. بعداً (از ساعت 11 شب) در مورد ساعت جدید OnePlus صحبت خواهیم کرد. Orbital در Apple Podcasts، Google Podcasts، Spotify و هر جا دیگری که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا