گجت

Garmin Vivosmart 5 با عمر باتری تا 7 روز در هند راه اندازی شد: جزئیات

ردیاب تناسب اندام Garmin Vivosmart 5 در هند راه اندازی شد. این پوشیدنی هوشمند دارای ویژگی‌های مختلفی از جمله پایش ضربان قلب، پایش انرژی باتری بدن، ردیابی استرس و غیره است. Garmin Vivosmart 5 همچنین ویژگی هایی مانند ردیابی سلامت زنان، شمارش گام ها، شمارش کالری، ردیابی دقیقه شدت، ردیابی خواب و ردیابی سطح اکسیژن خون را ارائه می دهد. به گفته گارمین، Vivosmart 5 می تواند تا 7 روز با یک بار شارژ کار کند. به یاد می آوریم که ردیاب تناسب اندام در آوریل امسال در ایالات متحده راه اندازی شد.

قیمت Garmin Vivosmart 5 در هند، در دسترس بودن

Garmin Vivosmart 5 قیمتی معادل روپیه دارد. 14990 و در گزینه های رنگ مشکی و نعنایی عرضه می شود. خریداران می توانند ردیاب تناسب اندام را از وب سایت رسمی گارمین، آمازون، Flipkart و توزیع کننده مجاز Synergizer خریداری کنند.

مشخصات Garmin Vivosmart 5

ردیاب تناسب اندام Garmin Vivosmart 5 دارای صفحه نمایش 0.73 اینچی OLED با وضوح 88×154 پیکسل است. طبق گفته این شرکت، نسخه کوچک برای مچ دست با دور 122-188 میلی متر و نسخه بزرگ برای مچ با دور 148-228 میلی متر مناسب است. مجهز به سنسورهای متعددی از جمله سنسور ضربان قلب Garmin Elevate، سنسور اشباع اکسیژن پالس به همراه شتاب سنج و حسگر نور محیط است. گارمین می گوید این پوشیدنی دارای امتیاز 5ATM است، به این معنی که می تواند فشاری معادل عمق 50 متر را تحمل کند. به زبان عامیانه، پوشندگان نباید هنگام رفتن به شنا بند را جدا کنند. ردیاب تناسب اندام با اندروید و iOS سازگار است.

مطلب پیشنهادی:  iOS 15، iPadOS 15، watchOS 8 که امروز در هند راه اندازی شد: نحوه دانلود، ویژگی های جدید

ویژگی های نظارت بر سلامت Garmin Vivosmart 5 شامل نظارت بر ضربان قلب، ردیابی اکسیژن خون، نظارت پیشرفته خواب، ردیابی استرس و ردیابی سلامت زنان است. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به نظارت بر انرژی باتری بدن اشاره کرد، جایی که ردیاب سطوح انرژی بدن را در طول روز ثبت می‌کند تا بهترین زمان برای فعالیت و استراحت را پیدا کند.

Garmin Vivosmart 5 همچنین دارای ویژگی ردیابی هیدراتاسیون است که میزان مایعات مصرفی روزانه کاربر را ثبت می کند و به او یادآوری می کند که هیدراته بماند. کاربران همچنین می توانند یک هدف هیدراتاسیون خودکار را تنظیم کنند که بر اساس تعریق از دست رفته در طول فعالیت ها تنظیم می شود. قابلیت دیگر ردیابی تنفس است که نحوه تنفس کاربر در طول روز را نشان می دهد.

ویژگی سن تناسب اندام Garmin Vivosmart 5 از سن تقویمی کاربر، فعالیت فعال هفتگی، ضربان قلب در حالت استراحت و BMI یا درصد چربی بدن استفاده می کند تا تخمین بزند که آیا بدن کاربر جوانتر یا مسن تر از حد واقعی است. این شرکت ادعا می کند که ردیاب تناسب اندام هوشمند نکاتی را برای کاهش سن تناسب اندام آنها ارائه می دهد.

کاربران همچنین گام شمار، کالری سوزانده شده، اطلاعات مسافت طی شده و پشتیبانی از تناسب اندام و سایر ورزش ها را دریافت می کنند. ویژگی های اتصال در Garmin Vivosmart 5 شامل Bluetooth Smart و ANT+ است. این شرکت می گوید این پوشیدنی می تواند تا 7 روز عمر باتری را با یک بار شارژ فراهم کند.

به یاد می آوریم که گروه تناسب اندام Garmin Vivosmart 5 در آوریل امسال در ایالات متحده معرفی شد.

مطلب پیشنهادی:  متا قصد دارد ساعت هوشمند با دوربین را به عنوان رقیب اپل واچ، عکس های لو رفته، راه اندازی کند

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا