گجت

Google Wear OS ممکن است هنگام جابه‌جایی به دستگاه جدید، پشتیبانی پشتیبان‌گیری از ساعت هوشمند دریافت کند: گزارش

از آنجایی که دستگاه‌های Wear OS بیشتری وارد بازار شده‌اند، تلاش‌های غول فناوری ایالات متحده گوگل برای بهبود تجربه کلی در دستگاه‌های اندرویدی در آخرین حذف APK برنامه Play Services آشکار شده است.

با توجه به حذف برنامه توسط XDA-Developers، رشته‌های جدید در ساخت نسخه بتا 22.32.12 برنامه خدمات Google Play نشان می‌دهد که این شرکت در حال آماده شدن برای اضافه کردن پشتیبانی برای پشتیبان‌گیری از داده‌های ساعت هوشمند هنگام انتقال به دستگاه جدید است.

یکی از رشته‌ها با عنوان: “companion_backup_opt_in_title” بود، که حاوی این پیام‌ها بود: “از دستگاه خود با Google One پشتیبان تهیه کنید/ پشتیبان‌گیری از Google One/ انتخاب یک حساب برای پشتیبان‌گیری”.

در حال حاضر، هنگام تعویض ساعت هوشمند Wear OS به یک تلفن هوشمند اندرویدی جدید، کاربران باید ساعت را به حالت کارخانه بازنشانی کنند. افزودن گزینه پشتیبان‌گیری از دستگاه، تجربه بسیار روان‌تری را ایجاد می‌کند.

نکته جالب ذکر گوگل وان، اشتراک پولی گوگل است. تنظیمات و مدیریت پشتیبان‌گیری از داده‌های دستگاه Google برای Android و iOS در برنامه Google One یافت می‌شود، اگرچه برای استفاده از این ویژگی نیازی به اشتراک Google One ندارید.

بر اساس این گزارش، مشترکین Google One برای فضای ذخیره‌سازی اضافی در حساب Google خود پرداخت می‌کنند، بنابراین Google چنین ویژگی را پشت دیوار پرداخت نمی‌گذارد.

گوگل همچنین اخیراً به‌روزرسانی‌هایی را برای برنامه‌های دوربین خود در اندروید و Wear OS آغاز کرده است. برنامه دوربین Google برای دستگاه‌های پیکسل به‌روزرسانی‌های کوچکی دریافت می‌کند، اما برنامه Wear OS که اساساً به عنوان یک کنترل از راه دور برای دارندگان پیکسل عمل می‌کند، به‌روزرسانی‌های بزرگ و طراحی مجدد کاملی را نسبت به نسخه قبلی دریافت می‌کند. برنامه دوربین Wear OS مدتی است که قرار است به‌روزرسانی شود. همچنین انتظار می‌رود گوگل در ماه‌های آینده پیکسل واچ جدید خود را که آخرین سیستم عامل Wear OS را اجرا می‌کند، عرضه کند.

مطلب پیشنهادی:  فروش پایان فصل Flipkart 2022: بهترین تخفیف‌ها برای ساعت‌های هوشمند، هدفون‌های TWS و ابزارک‌های دیگر زیر روپیه. 5000

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا