کامپیوتر

GPT-4 به لینکدین آمد زیرا مطمئناً چنین بود

با معرفی رسمی Open AI’s GPT-4، مایکروسافت در حال گسترش دامنه پشتیبانی از محصولات خود است تا ارتقاهای هوش مصنوعی را در LinkedIn نیز شامل شود.

پلتفرم رسانه اجتماعی متمرکز بر تجارت روز پنجشنبه اعلام کرد که آزمایش چندین ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی بر اساس هر دو مدل زبان GPT-3.5 و GPT-4 را با مشترکین Premium خود آغاز خواهد کرد. این ویژگی‌ها به افراد اجازه می‌دهد کارهایی مانند ایجاد نمایه‌های شخصی‌سازی‌شده و شرح شغل‌ها را با استفاده از اعلان‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی انجام دهند. به‌طور خاص، طبق گفته لینکدین، مدل زبان GPT-4 قدرت نوشتن پروفایل هوش مصنوعی خواهد بود.

Linkedin GPT-4 Headline Generator.

شما می توانید یک بیانیه شخصی در نمایه لینکدین خود با اعلانی مانند “چگونه نکات برجسته و آرزوهای شغلی خود را تنها در چند جمله خلاصه کنم؟” ایجاد کنید.

یکی از ویژگی های اصلی GPT-4 توانایی بیشتر در زمینه سازی اطلاعات ارائه شده و همچنین درجه همکاری بالاتر در مقایسه با مدل قبلی است. همچنان می‌توانید هر متنی را که برای حفظ لحن و صحت خود تولید می‌کنید، «بازبینی و ویرایش» کنید. LinkedIn اشاره می کند که GPT-3.5 بر تولید شرح شغل برای شرکت ها تمرکز خواهد کرد.

همراه با به‌روزرسانی‌های مدل زبان، لینکدین بیش از 100 دوره آموزشی هوش مصنوعی ارائه می‌دهد که تا 15 ژوئن به صورت رایگان برای همه اعضا در دسترس خواهند بود. برخی از عناوین عبارتند از: «هوش مصنوعی مولد چیست» نوشته پینار سیهان دمیرداگ، «مقدمه ای بر مهندسی سریع برای هوش مصنوعی مولد» اثر رونی شیر و «مقدمه ای بر هوش مصنوعی محاوره ای» اثر ایان بارکین. دوره ها برای تمام سطوح حرفه ای موجود است.

مطلب پیشنهادی:  سوئیچ های قابل تعویض داغ چیست؟ | گرایش های دیجیتال

Open AI مدل زبان GPT-4 را روز سه‌شنبه رسما معرفی کرد و گفت که این مدل از طریق یک API در دسترس کاربران و توسعه‌دهندگان ChatGPT Plus است.

این شرکت همچنین گفت چندین برند و سازمان با این مدل زبان کار می کنند، از جمله Duolingo، Be My Eyes، Stripe، Morgan Stanley، Khan Academy و دولت ایسلند. مایکروسافت همچنین تأیید کرد که جستجوی جدید Bing آنها، که دارای یک ربات چت هوش مصنوعی است، بر اساس GPT-4 است. این موتور جستجوی به روز شده در ماه فوریه شروع به کار کرد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا