تکنولوژی

Groot از Guardians of the Galaxy برای دریافت سریال Marvel خود در Disney+ Hotst

درخت بیگانه مورد علاقه همه، گروت از فیلم‌های نگهبانان کهکشان مارول، قرار است سری اسپین‌آف خود را در دیزنی+ هاتستار دریافت کند. تاریخ انتشار OTT را بررسی کنید و بدانید چه زمانی می توانید آن را تماشا کنید.

من گروت هستم! عبارت جالب یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول نیز عنوان سری جدید اسپین آف آن است. گروت قرار است پنج انیمیشن کوتاه به عنوان یک مینی سریال دریافت کند و به صورت مستقیم به OTT عرضه خواهد شد. اخیراً، بسیاری از فرنچایزها این مسیر را در پیش گرفته‌اند تا به شخصیت‌های بازاری خود یک سری اسپین‌آف بدهند تا از محبوبیت عظیم خود بهره ببرند. پس از محبوبیت Baby Yoda از سری Mandalorian مبتنی بر جنگ ستارگان، یودا یک سریال انفرادی نیز خواهد داشت. به همین ترتیب، مینیون‌ها نیز پس از محبوبیت فیلم‌های Despicable Me، سریال‌های خود را به دست آوردند. اما طرفداران شاکی نیستند زیرا به آنها اجازه می دهد تا بیشتر شخصیت مورد علاقه خود را در عمل ببینند. بنابراین، همه شما طرفداران Groot، برای اطلاع از تاریخ انتشار Groot ott به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Groot در حال ساخت یک مینی سریال در Disney+ Hotstar است

«I Am Groot» مجموعه‌ای متشکل از پنج انیمیشن کوتاه شبیه به کوتاه‌های پیکسار است که می‌توانید در دیزنی+ هاتستار تماشا کنید. این نمایش به طور کامل حول محور گروت و ماجراهای او در سیارات بیگانه خواهد بود. این سریال یک اسپین‌آف است و شخصیت‌هایی از Guardians of the Galaxy یا هر انتقام‌جوی دیگری را نمایش نخواهد داد. جالب اینجاست که داستان در تایم لاین اصلی دنیای سینمایی مارول می گذرد.

مطلب پیشنهادی:  با داغ شدن رقابت فناوری با Nvidia و Intel، AMD روی رایانه های شخصی مبتنی بر هوش مصنوعی شرط بندی می کند

براد ویندرباوم، رئیس استریم استودیو مارول، در مقابل این فیلم گفت: “این در واقع بین پایان Guardians 2 و قبل از صحنه برچسب در Guardians 2 اتفاق می افتد. بنابراین در آن پنجره باریکی است که گروت در آن مرحله توسعه پس از پیشرفت قرار دارد.” کمیک بوک. com بنابراین، این بدان معناست که سن گروت به اندازه کودک دوست‌داشتنی GotG 2 نخواهد بود، اما گروت نوجوان از Avengers Infinity Wars نیز نخواهد بود. چیزی متوسط ​​خواهد بود.

تاریخ انتشار OTT نمایش بود اعلام کرد از توییتر رسمی دیزنی پلاس، که فاش کرد که پخش شورت اصلی از 10 آگوست آغاز خواهد شد. از آنجایی که Disney+ با همکاری Hotstar کار می کند، بینندگان هندی می توانند آن را در Disney+ Hotstar تماشا کنند. توجه داشته باشید که برای تماشای آن به یک اشتراک ممتاز نیاز دارید.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا