گجت

Huawei Band 6، Huawei Watch Fit، Huawei Watch GT 2 Pro همه با تخفیف های عمیق در تعطیلات تعطیلات در دسترس هستند

هواوی اعلام کرده است که برای فصل تعطیلات تخفیف های زیادی را برای پوشیدنی های خود ارائه می دهد. این غول فناوری چینی Huawei Band 6، Huawei Watch Fit و Huawei Watch GT 2 Pro را با قیمتی با تخفیف برای مدت زمان محدودی عرضه خواهد کرد. این پوشیدنی های هوآوی از طریق آمازون و فلیپ کارت قابل خرید خواهند بود. Huawei Band 6 در ماه جولای در هند معرفی شد، Huawei Watch Fit در ماه نوامبر در این کشور معرفی شد، در حالی که Huawei Watch GT 2 Pro در ماه سپتامبر رونمایی شد.

هواوی از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که تخفیف‌هایی تا سقف روپیه ارائه می‌کند. 3000 در سه ساعت هوشمندش. فروش تعطیلات از 21 دسامبر آغاز شد و در 31 دسامبر به پایان می رسد.

قیمت Huawei Band 6 در هند، در دسترس بودن

قیمت هواوی بند 6 6 روپیه است. 4,490، اما در طول فروش جشن، می توان آن را با روپیه خریداری کرد. 3490. منحصراً برای خرید از طریق آمازون در دسترس است. با این حال، فهرست دیگری در پلتفرم تجارت الکترونیک نشان می‌دهد که در صورت همراه شدن با اسپیکر Huawei Mini، با قیمت 200 میلیون تومان در دسترس است. 4651. Huawei Band 6 در ماه سپتامبر در هند عرضه شد و در رنگ های مشکی، سبز، صورتی و قرمز موجود است.

قیمت Huawei Watch Fit در هند، در دسترس بودن

بدون تخفیف، Huawei Watch Fit با قیمت 200 میلیون تومان به فروش می رسد. 8990. بعد از تخفیف به قیمت 1000 تومان موجود است. 7,490. برای خرید به طور انحصاری در آمازون موجود است. در رنگ های مشکی گرافیتی، آبی جزیره ای و صورتی ساکورا موجود است. Huawei Watch Fit در تاریخ 1 نوامبر در هند عرضه شد.

مطلب پیشنهادی:  بررسی ساعت هوشمند Just Corseca Ray Kanabis: بلندگو روی مچ شما

قیمت Huawei Watch GT 2 Pro در هند، در دسترس بودن

گزینه رنگ خاکستری هواوی واچ GT 2 پرو با قیمت 100 دلار در دسترس است. 24990 در Flipkart. گزینه رنگ مشکی، پس از تخفیف، با قیمت 1000 تومان موجود است. 19,990. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن 500 میلیون تومان ذکر شده است. 22990 در Flipkart. در آمازون، آن را برای روپیه فهرست شده است. 21590. ساعت هوشمند پرچمدار هواوی در ماه سپتامبر در هند عرضه شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا