کامپیوتر

Intel Innovation 2022: به‌روزرسانی‌های زنده از راه‌اندازی Raptor Lake

فصل سخت افزار است و اینتل بعدی است. این شرکت میزبان رویداد بعدی اینتل نوآوری است و انتظار می‌رود که تمرکز رویداد امروز بر روی پردازنده‌های دسکتاپ بعدی خود، یعنی سیزدهمین نسل Raptor Lake باشد.

این تراشه‌های جدید که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، دنباله‌ای از نسل دوازدهم Alder Lake در سال گذشته هستند که نشان‌دهنده تغییری عظیم در دنیای تراشه‌های اینتل است. پردازنده‌های «هیبریدی» با استفاده از تعداد هسته‌های بیشتر، به مزایای چشمگیری نسبت به رقبا منجر شده‌اند. اما با عملکرد قوی AMD در رایزن 7000، بار دیگر فشار بر اینتل وارد می‌شود تا عملکرد مورد نیاز خود را برای بالا ماندن ارائه دهد.

مدیر عامل اینتل پت گلسینگر در مقابل پس زمینه آبی برای اینتل نوآوری.

با این حال، این رویداد بسیار بیشتر از این پردازنده های جدید را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با بیش از 100 جلسه برنامه ریزی شده برای این کنفرانس دو روزه برای توسعه دهندگان و شرکا، نکته اصلی تنها نوک کوه یخ است – اما این بخشی است که علاقه مندان به رایانه شخصی بیشترین توجه را به آن خواهند داشت. انتظار می‌رود که پت گلسینگر، مدیر عامل اینتل، این ارائه را آغاز کند که از ساعت 9 صبح به وقت محلی آغاز می‌شود و می‌توان آن را به صورت زنده در وب‌سایت اینتل پخش کرد.

این صفحه با اطلاعیه ها و نظرات زنده به روز می شود، بنابراین برای اطلاع از آخرین اطلاعات حتما از صفحه بازدید کرده و آن را به روز کنید.

توصیه های سردبیران


مطلب پیشنهادی:  تریلر بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon Gets Mech-Crunching. سیستم مورد نیاز آشکار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا