تکنولوژی

IRCTC از کار افتاده است! کاربران از مشکلات دسترسی به خدمات فروش بلیط شکایت دارند

شرکت پذیرایی و مسافرتی راه آهن هند (IRCTC)، پورتالی که کاربران می توانند بلیط رزرو کنند، PNR و موارد دیگر را بررسی کنند، در حال حاضر با مشکلات فنی مواجه است. IRCTC همچنین بیانیه‌ای در توییتر منتشر کرد و گفت: «تیم فنی ما در حال حل این مشکل است. به محض رفع مشکل فنی به شما اطلاع خواهیم داد.”

وب سایت رسمی IRCTC در حال حاضر پیام قطعی را نشان می دهد. در این بیانیه آمده است: «به دلیل فعالیت تعمیر و نگهداری، خدمات بلیط الکترونیکی در دسترس نیست. لطفا بعدا تلاش کنید.”

کاربران در توییتر از عدم دسترسی به سیستم بلیط الکترونیکی شکایت کردند، در حالی که تصاویری از خطاها را ارسال کردند. یکی از کاربران نوشت: “لطفاً مشکل را در اسرع وقت حل کنید. سعی می کنم بلیط رزرو کنم چون تا الان کار نمی کند. مبلغ 5 بار کسر شده اما حتی یک بار هم بلیط رزرو نشده است.»

Downdetector.in 270 گزارش دریافت کرده است که افراد مشکلات مربوط به سیستم بلیط، برنامه و وب سایت را گزارش کرده اند. مشکلات از ساعت 10 صبح شروع شد و مشکل همچنان ادامه دارد. بر اساس گزارش این وب سایت، 47 درصد از مردم هنگام رزرو بلیط گزارش کرده اند که مشکل دارند، در حالی که 33 درصد از آنها قادر به ورود به خود وب سایت نیستند. 19 درصد نیز از مشکلات برنامه IRCTC شکایت کرده اند.

کاربر دیگری در توییتر نوشت: «نمی‌توانم بلیت رزرو کنم… در برنامه #IRCTC خطایی دارم… لطفاً به چیزی اشاره کنید… من یک اورژانس دارم که به خانه‌ام برگردم».

مطلب پیشنهادی:  CME غیرمنتظره فردا به زمین برخورد می کند! ناسا می گوید یک طوفان ژئومغناطیسی در راه است

از کجا می توان بلیط رزرو کرد؟

در حالی که IRCTC قطع است، کاربران می توانند از پورتال های دیگر برای رزرو بلیط قطار خود استفاده کنند و به خدمات دیگری مانند بررسی برنامه قطار، PNR، در دسترس بودن اسکله و غیره دسترسی داشته باشند.

در توییت بعدی، IRCTC گفت: “در غیر این صورت می توان بلیط ها را از طریق سایر بازیکنان B2C مانند آمازون، Makemytrip و غیره رزرو کرد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا