گجت

Mi Band 7 برای پیش‌سفارش در JD.com قبل از عرضه در دسترس است

Mi Band 7 در حال حاضر برای پیش‌سفارش در فروشگاه JD.com شیائومی، درست قبل از عرضه در چین در دسترس است. دو نسخه پوشیدنی معمولی و NFC موجود است. به تازگی شرکت چینی تاریخ راه اندازی نوار سلامتی را 24 می تایید کرده و برخی از مشخصات آن را نیز ارائه کرده است. این شرکت گفت که Mi Band 7 دارای صفحه نمایش 1.62 اینچی AMOLED با 25 درصد منطقه دید بزرگتر خواهد بود. باند تناسب اندام قابلیت NFC را نیز ارائه می دهد.

گروه سخت جدید شیائومی که قرار است در 24 می در کنار سری Redmi Note 11T عرضه شود، در حال حاضر برای پیش‌سفارش در فروشگاه JD.com این شرکت در دسترس است. Mi Band 7 در دو نوع معمولی و NFC برای رزرو موجود است.

Zeng Xuezhong، معاون ارشد و رئیس بخش گوشی‌های هوشمند شیائومی در پستی در Weibo گفت: Mi Band 7 دارای صفحه نمایش بزرگ‌تری به شکل آهنگ است. Xuezhong همچنین گفت که Mi Band 7 دارای عملکرد NFC خواهد بود و بیش از 300 کارت اتوبوس را پوشش می دهد. او ادعا می کند که قوی ترین Mi Band تا کنون خواهد بود.

یک گزارش اخیر می گوید که گروه سلامتی آینده شیائومی قرار است پشتیبانی از GPS، صفحه نمایش همیشه روشن و صفحه نمایش 192×490 پیکسل را ارائه دهد. انتظار می رود که باند تناسب اندام دارای شماره مدل M2129B1 و M2130B1 باشد. همچنین شایعه شده است که Mi Band 7 دارای حالت صرفه جویی در مصرف انرژی برای افزایش عمر باتری باند تناسب اندام است. گزارش شده است که فقط مراحل و اطلاعات اولیه خواب را در حالت ذخیره انرژی ضبط می کند. نوار تناسب اندام همچنین می تواند یک عملکرد زنگ هوشمند داشته باشد تا در صورت تشخیص خواب سبک، کاربر را 30 دقیقه قبل از زنگ برنامه ریزی شده بیدار کند.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند NoiseFit Active با مانیتورینگ SpO2، عمر باتری ۷ روزه در هند عرضه شد

این شرکت هیچ اطلاعاتی در مورد در دسترس بودن و قیمت Mi Band 7 در هند و سایر کشورها ارائه نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا