کامپیوتر

Mortal Kombat 1 مبارزان Kameo را در تریلر بازی Bone-Krunching نشان می دهد

Mortal Kombat 1 در مراسم Summer Game Fest که اوایل روز جمعه برگزار شد، یک تریلر گیم‌پلی طولانی دریافت کرد، و به طرز مضحکی خشن به نظر می‌رسد. بازی به عنوان یک راه‌اندازی مجدد عمل می‌کند – آغاز یک جدول زمانی جدید در جهان است که توسط خدای آتش لیو کانگ پس از صعود او به خدایی در پایان Mortal Kombat 11 ساخته شد. مانند Scorpion و Sub-Zero اکنون دوباره به عنوان برادر متولد شده اند. اد بون، خالق فرنچایز MK نیز برای توصیف سیستم جدید Kameo Fighter روی صحنه ظاهر شد. Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر برای PC، PS5، Xbox Series S/X و Nintendo Switch منتشر می شود.

تریلر بازی تا حد زیادی به عنوان یک ویترین بصری برای تمام مرگ و میر وحشیانه ای است که می توانیم از Mortal Kombat 1 انتظار داشته باشیم. عرصه ها همچنین غوطه ور به نظر می رسند و از یک رستوران روستایی آسیایی، زیارتگاه ها و حتی یک ویلای گران قیمت که یادآور یکی از جزیره مرده است. 2. مرگ و میر طبق معمول بیش از حد انجام می شود – ما جمجمه هایی را می بینیم که توسط یخ ها به زمین زده شده اند، قلب ها کنده شده اند، و شوک الکتریکی سوراخی را در میان تنه حریف ایجاد می کند. در طول حمام خون، مبارزان اغلب از متحدان خود می خواستند تا قبل از خروج مجدد از عرصه، ضربه های کوتاهی را وارد کنند. اینها جنگنده های جدید Kameo هستند که سازنده بون توضیح داد.

پس از انتخاب مبارز اصلی خود از فهرست پیش فرض، Mortal Kombat 1 فهرست دومی را نشان می دهد که شامل مجموعه ای کاملاً متفاوت از مبارزان است که همانطور که از نام آن پیداست، با فشار دادن یک دکمه به عنوان یک هم تیمی ظاهر می شوند و زنجیره ای را از آنها آزاد می کنند. حملات با این حال، بسته به اینکه چه دکمه حرکتی را همزمان فشار دهید، تنوع در آن وجود دارد. به عنوان مثال، احضار Kameo در حالی که دکمه را پایین نگه داشته اید باعث می شود که او حرکت متفاوتی را در مقایسه با سایر ورودی ها انجام دهد. این شخصیت ها را می توان هر زمان که بخواهید احضار کرد، اگرچه متری وجود دارد که بازیکنان را از ارسال نامحدود آن محدود می کند. لیست کاملی از جنگنده های Kameo فاش نشده است، اما به نظر می رسد که Scorpion، Sub-Zero، Sonya Blade، Jax و Kano در زمان عرضه در دسترس خواهند بود.

مطلب پیشنهادی:  نمایشگر مینی LED اپل تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد

برخی از شخصیت ها به عنوان Kameos و همچنین مبارزان فهرست اصلی در دسترس خواهند بود. بنابراین می توانید Sub-Zero را با Sub-Zero بازی کنید،” بون در طول ارائه توضیح داد. “اما بسیاری از مبارزان کمئوی ما به نوعی به اولین بازی ما بازگشته اند، بنابراین شما متوجه سونیا، کانو و جکس در لباس های قدیمی خود خواهید شد.” Bloodsport (1988) — نقش جانی کیج را در Mortal Kombat 1 بازی می‌کند، که به عنوان پوسته در افزونه Kombat Pack موجود در نسخه‌های Premium و Collector’s موجود است.

Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر برای PC، PS5، Xbox Series S/X و Nintendo Switch منتشر می شود. با پیش‌سفارش بازی، به جادوگر قدرتمند Shang Tsung به همراه دسترسی بتا در ماه آگوست، به طور انحصاری برای بازیکنان PS5 و Xbox Series S/X دسترسی خواهید داشت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا