موبایل

MoS IT Rajeev Chandrasekhar می گوید اپل و سامسونگ می خواهند تولید خود را در هند گسترش دهند.

یکی از وزیران گفت: اپل و سامسونگ الکترونیک از جمله شرکت‌هایی هستند که علاقه‌مند به افزایش تولیدات الکترونیکی در هند هستند، که این یک امتیاز برای تلاش این کشور برای به چالش کشیدن همسایه چین به‌عنوان یک مرکز تولید است.

راجیو چاندراسخار، وزیر فناوری هند، روز جمعه به ریشاد سلامت و هاسلندا امین از تلویزیون بلومبرگ گفت که کشور آسیای جنوبی به دنبال گسترش موفقیت اولیه گوشی‌های هوشمند خود به دیگر دسته‌بندی‌های محصولات است. این کشور یک طرح 2 میلیارد دلاری (تقریبا 163 کرور روپیه) برای افزایش تولید داخلی لپ تاپ، سرور، تبلت و سایر لوازم الکترونیکی اجرا کرده است.

چاندراسخار گفت: «ما موفقیت‌های چشمگیری در بخش گوشی‌های هوشمند داشته‌ایم و علاقه اپل و سامسونگ برای گسترش و رشد در اینجا افزایش یافته است.» ما می خواهیم اساساً آن را تکرار کنیم و به آن اضافه کنیم.”

انگیزه های مالی هند برای تولید گوشی های هوشمند باعث شده است که اپل و سامسونگ میلیاردها دلار گوشی به خارج از کشور صادر کنند. چاندراسخار گفت که طرح تشویقی جدید مربوط به تولید سخت افزار فناوری اطلاعات برای شرکت هایی مانند Dell Technologies، HP و Lenovo تهیه شده است.

او گفت که دولت نخست وزیر نارندرا مودی همچنین می خواهد کارخانه های تولید تراشه و بسته بندی تراشه را به هند بیاورد. هند در آستانه از سرگیری تلاش‌ها برای جذب سازندگان تراشه‌های آینده به این کشور است، زیرا پروژه‌هایی که قبلاً رونمایی شده‌اند، از جمله طرح ۱۹ میلیارد دلاری آنیل آگاروال (تقریباً ۱،۵۵،۳۳۰ کرور) میلیاردر، زمان می‌برد.

© 2023 بلومبرگ LP


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
مطلب پیشنهادی:  پیکسل 7 آیفون گوگل است و به همین دلیل است که من آن را دوست دارم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا