موبایل

Nothing Phone 1 شارژ بی سیم دارد؟

آیا آماده خرید Nothing Phone 1 هستید، اما می خواهید قبل از اینکه پولتان را کم کنید، مطمئن شوید که شارژ بی سیم دارد؟ در مورد شارژ گوشی جدید Nothing Phone 1 هم خبرهای خوب و هم بد وجود دارد، بنابراین آنچه باید بدانید در اینجا آمده است.

اول اینکه Nothing Phone 1 دارای شارژ بی سیم است، اما نمی تواند به سرعت سیستم شارژ سیمی خودش برسد، و نه سرعت شارژ بی سیمی که دستگاه های Huawei، Oppo یا برخی برندهای دیگر به دست آورده اند. این گوشی مبتنی بر سیستم شارژ بی‌سیم Qi است، به این معنی که اگرچه شارژر بی‌سیم با گوشی دریافت نمی‌کنید، اما اکثر شارژرهای بی‌سیم موجود از آن پشتیبانی می‌کنند. Nothing Phone 1 از حداکثر توان 15 وات هنگام شارژ بی سیم پشتیبانی می کند.

پایه و اساس Nothing Phone 1.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

هیچ چیز نشان نمی دهد که با استفاده از یک شارژر بی سیم 15 واتی باتری ظرف دو ساعت به ظرفیت کامل می رسد. در واقع، کل زمان مورد نیاز برای شارژ مجدد باتری بسته به نوع پد شارژ بی سیمی که استفاده می کنید و توان خروجی واحد شارژ متفاوت است.

Nothing Phone 1 همچنین دارای شارژ بی سیم معکوس است

Nothing Phone 1 علاوه بر سیستم شارژ بی سیم استاندارد، از شارژ بی سیم معکوس نیز پشتیبانی می کند. می‌توانید سیم‌پیچ شارژ بی‌سیم را از پشت شفاف گوشی ببینید و با قرار دادن یک دستگاه سازگار در پشت تلفن 1، آن را با 5 وات شارژ می‌کنید. در آزمایش‌های ما، این گوشی با Nothing Ear 1، هدفون بی‌سیم واقعی سامسونگ، کار کرد. و آیفون 13 پرو آنها را خیلی سریع شارژ نمی کند، اما در مواقع اضطراری از تخلیه باتری جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی:  نحوه دانلود iOS 17 بتا در آیفون خود همین حالا
Nothing Ear 1 on Nothing Phone 1 Recharge.
شارژ مجدد با هدفون Nothing Ear 1 اندی باکسال/روندهای دیجیتال

هیچ چیز گزینه های شارژ سیمی را ارائه نمی دهد

اگر از شارژ بی سیم استفاده نمی کنید، می توانید Nothing Phone 1 را با کابل USB Type-C معمولی و پد شارژ شارژ کنید. یک کابل USB Type-C در جعبه دریافت می‌کنید، اما بدون پد شارژ، بنابراین باید از کابلی که قبلاً دارید استفاده کنید یا یک کابل جدید بخرید. از 33W Power Delivery 3.0 که با نام PD 3.0 نیز شناخته می شود، پشتیبانی می کند، بنابراین مطمئن شوید که هر شارژر جدیدی که خریداری می کنید با این استاندارد سازگار است. توجه داشته باشید که این فناوری مشابه فناوری شارژ سریع کوالکام 3.0 نیست و این دو با یکدیگر سازگار نیستند.

یک شارژر PD 3.0 33W را با کابل USB Nothing وصل کنید و این شرکت می‌گوید انتظار می‌رود که کل زمان شارژ حدود 70 دقیقه باشد. در آزمایشات ما با استفاده از شارژر PD 3.0، اگر با چند درصد باقی مانده در باتری شروع کنید، این رقم به راحتی قابل دستیابی بود. Nothing Phone 1 از سریعترین فناوری شارژ موجود برخوردار نیست و به اندازه کافی سریع نیست که عادت شارژ شما را تغییر دهد، اما با توجه به قیمت گوشی قابل قبول است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا