موبایل

Oura اکنون داده های دما را با برنامه Natural Cycles همگام می کند


Oura اعلام کرده است که با Natural Cycles، یک برنامه کنترل تولد، برای همگام سازی خودکار داده های دما جمع آوری شده توسط حلقه هوشمند خود، همکاری می کند. اگرچه ممکن است یک ویژگی اساسی به نظر برسد، به خصوص از آنجایی که همگام‌سازی بین برنامه‌های مختلف در محصولات سلامتی و تناسب اندام رایج است، روند استفاده از برنامه Cycles طبیعی را تا حد زیادی ساده می‌کند.

تا به حال، هر کسی که از برنامه Cycles Natural استفاده می‌کرد، باید هر روز پس از دریافت آن با دماسنج، داده‌های دما را به صورت دستی وارد می‌کرد. از طریق این داده ها، این برنامه به افراد کمک می کند تا چرخه های باروری را درک کنند. Oura اکنون داده های جمع آوری شده از سنسورهای دما در حلقه هوشمند خود را در طول شب با برنامه به اشتراک می گذارد و استفاده از آن را آسان تر می کند.

هالی شلتون، معاون ارشد محصولات مصرفی در Oura، گفت:

با توجه به اینکه تحقیقات ما نشان می‌دهد که داده‌های دمای پوست از حلقه Oura می‌تواند تغییرات دمایی مهم را در طول چرخه قاعدگی، از جمله موج‌هایی در اطراف پیک LH که درست قبل از تخمک‌گذاری اتفاق می‌افتد و با نزدیک شدن به قاعدگی کاهش می‌یابد، تشخیص دهد، همکاری با چرخه‌های طبیعی یک تناسب طبیعی است. “

دکتر Elina Berglund Scherwitzl از بنیانگذاران Natural Cycles افزود:

ما فعالانه در حال کار برای ارائه اندازه‌گیری یکپارچه برای کاربران خود هستیم و وقتی مجوز FDA را دریافت کردیم تا از حلقه Oura با الگوریتم خود استفاده کنیم، بسیار هیجان‌زده شدیم. با استفاده از داده‌های اورا، چرخه‌های طبیعی آینده کنترل تولد را تقویت می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  فروش عالی جشنواره هندی آمازون 2022: بهترین تخفیف ها برای تلفن های مقرون به صرفه 5G

این برنامه با حالت ویژه Oura به روز می شود، که احتمالا نیاز روزانه به وارد کردن دستی داده های دما را برطرف می کند. پس از ارائه مجوز در برنامه، Oura داده‌های خواب شامل دما، مراحل و مدت زمان خواب و اطلاعات ضربان قلب را با Natural Cycles به اشتراک می‌گذارد. خاطرنشان می شود که Natural Cycles هیچ داده حساسی را با Oura به اشتراک نمی گذارد.

Natural Cycles هم دارای تاییدیه FDA و هم دارای علامت CE است و با استفاده بی‌نقص اثربخشی 93 درصدی دارد. این برای اندروید و iOS در دسترس است، اما برای استفاده نیاز به اشتراک دارد که هزینه آن 10 دلار در ماه یا 90 دلار در سال است. حلقه هوشمند Oura از 300 دلار شروع می شود و برای ادامه مشاهده تمام داده های جمع آوری شده پس از شش ماه استفاده، به اشتراک ماهانه 6 دلار نیاز دارد.

این همچنین آخرین مورد از یک سری اعلامیه های اورا است. این شرکت اخیراً ادغام Strava را اضافه کرده است تا جذابیت خود را برای ورزشکاران جدی‌تر افزایش دهد و ویژگی اندازه‌گیری اکسیژن خون که مدت‌ها منتظرش بودیم نیز بالاخره فعال شد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا