موبایل

Oura Ring تناسب اندام را جدی می گیرد، اکنون با Strava همگام می شود

حلقه هوشمند Oura Ring شما اکنون به Strava، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی متمرکز بر تناسب اندام و ورزش متصل می شود. این اولین همکاری در نوع خود برای Oura است که قبلا فقط با Apple Health و Google Fit مرتبط بوده است و به تلاش حلقه هوشمند برای جذاب تر شدن برای علاقه مندان به تناسب اندام ادامه می دهد.

سنسورهای حلقه اورا
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

مدیر محصول اورا برایان گیلان گفت:

“همکاری با Strava به اعضای Oura ارائه فعالیت های جامع تری ارائه می دهد و به ما کمک می کند دید کامل تری از فعالیت های اعضای خود داشته باشیم تا بتوانیم آنها را با بینش ها و توصیه های بهتری توانمند کنیم.” همچنین به ورزشکاران Strava این امکان را می‌دهد تا دید وسیع‌تری از سلامت خود به دست آورند و از داده‌های عملکرد فراتر رفته و معیارهای استراحت و ریکاوری را شامل شوند که می‌توانند به راحتی با شبکه خود به اشتراک بگذارند.

چه کاری می توانی انجام بدهی؟ فعالیت‌های Strava شما را می‌توان با Oura Ring همگام‌سازی کرد، که سپس توسط الگوریتم هنگام تولید امتیازات تناسب اندام و فعالیت شما، دو مورد از سه معیار کلیدی که روزانه گزارش می‌کند، در نظر گرفته می‌شود. حلقه Oura اخیراً به عنوان یک ویژگی دارای ردیابی ضربان قلب در طول تمرینات است و فعالیت‌های ثبت شده توسط حلقه را می‌توان در جدول زمانی Strava شما به همراه امتیاز تناسب اندام به اشتراک گذاشت.

فعالیت‌هایی که توسط Apple Health و Google Fit ردیابی می‌شوند در حال حاضر به برنامه Oura وارد می‌شوند، جایی که می‌توانید به صورت دستی انتخاب کنید که آنها را به نمای کلی روزانه خود اضافه کنید. ادغام با Strava این پتانسیل را دارد که به ورزشکاران جدی‌تر کمک کند تا حلقه Oura را به‌عنوان یک ردیاب سلامت روزمره ببینند، نه تمرکز اصلی بر خواب. خود Oura قابلیت ثبت ضربان قلب در حین ورزش را به همراه گزینه ای برای اضافه کردن دستی تمرین کامل با اطلاعات مدت و شدت اضافه کرده است.

مطلب پیشنهادی:  Itel A70 با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی، تا 256 گیگابایت حافظه داخلی عرضه شده در هند: قیمت، مشخصات

ادغام Strava برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود و از طریق برنامه Oura انجام می شود. خود Oura Ring با شش ماه دسترسی رایگان به برنامه Oura و داده‌های آن ارائه می‌شود، اما پس از آن دوره، برای ادامه بهره‌مندی از بینش‌های آن، باید اشتراک ماهانه 6.99 دلار بپردازید. می‌توانید نظر ما در مورد حلقه نسل سوم اورا را اینجا بخوانید و همچنین زندگی با آن پس از شش ماه استفاده از حلقه را اینجا بخوانید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا