تکنولوژی

Pictet می‌گوید Crypto در حال حاضر جایی در بانکداری خصوصی ندارد

گروه Pictet، مدیر دارایی سوئیس، نسبت به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو در میان آشفتگی‌های اخیر در صنعت هشدار داده است.

گروه Pictet، مدیر دارایی سوئیس، نسبت به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو در میان آشفتگی‌های اخیر در صنعت هشدار داده است.

تی فونگ سنگ، مدیر اجرایی شرکت مدیریت ثروت آسیایی مستقر در ژنو، در این باره گفت: «کریپتو یک طبقه دارایی خواهد بود که نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم، اما امروز فکر نمی‌کنم جایی برای بانکداران خصوصی و پرتفوی بانک‌های خصوصی وجود داشته باشد. پانل در نشست ثروت آسیایی بلومبرگ در سنگاپور در روز پنجشنبه.

صنعت کریپتو در سال جاری در بحبوحه سقوط ارزش‌گذاری‌ها، ورشکستگی صندوق تامینی Three Arrows Capital و سایر شرکت‌ها و حملات هکرهای متعدد دچار ورشکستگی شده است. بین اوج بیت کوین در نوامبر تا پایان ژوئن، 2 تریلیون دلار از کل ارزش بازار دارایی های کریپتو حذف شد.

غول‌های بانکی سال‌ها از ارزهای دیجیتال دوری کرده‌اند – مدیر عامل JPMorgan Chase & Co. جیمی دیمون در سال 2017 بیت کوین را “تقلب” نامید.

اما با رشد دارایی ها در سه سال گذشته، برخی شروع به تغییر موضع خود کرده اند. اخیرا، Julius Baer Group Ltd. گفت که در حال کار بر روی ارائه خدمات دارایی دیجیتال به مشتریان ثروتمند خود است، در حالی که Fidelity Investments در حال آماده سازی برای راه اندازی محصولی است که امکان سرمایه گذاری بیت کوین در حساب های بازنشستگی در محل کار را فراهم می کند. شرکت سیتی گروپ و مورگان استنلی همچنین شروع به کمک به مشتریان ثروتمند برای شرط بندی روی ارزهای دیجیتال کرده اند.

مطلب پیشنهادی:  معرفی Apple AirTag 2: چه زمانی می توانید آن را ببینید؟ موقعیت عجیبی که مارک جرمن فاش کرد

با این حال، تجارت توکن برای بسیاری یک چالش باقی مانده است.

تی گفت: “اگر به نوسانات دو سال گذشته نگاه کنید، می توانید پول زیادی به دست آورید، می توانید پول زیادی از دست بدهید.” سوال این است که چه زمانی مشتریان را وارد تصویر می کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا