موبایل

Pixel Fold ممکن است ویژگی مهم یک تلفن تاشو را از دست بدهد

گوگل پیکسل فولد پیش‌بینی‌شده ممکن است ویژگی‌ای نداشته باشد که حداقل انتظار آن را نداشته باشید در گوشی‌های تاشو یا هر گوشی هوشمند دیگری وجود نداشته باشد. طبق شایعه ای از Digital Chat Station در برنامه رسانه اجتماعی چینی Weibo (از طریق 9to5Google)، Pixel Fold دوربین سلفی بر روی صفحه نمایش داخلی خود نخواهد داشت.

Digital Chat Station می گوید Pixel Fold شباهت زیادی به Oppo Find N خواهد داشت، به این معنی که ما می توانیم صفحه نمایش بیرونی کوتاه تری نسبت به Z Fold 3 و یک صفحه نمایش تبلت بزرگ در داخل آن انتظار داشته باشیم. برخلاف Find N و Fold 3، صفحه نمایش داخلی/تبلت پیکسل فولد دوربین سلفی ندارد.

Galaxy Z Fold 3 را با برنامه‌های نمایش داده شده باز کنید.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

گوگل همچنان روی طراحی پیکسل فولد با تاریخ عرضه قابل پیش بینی کار می کند، اما فقدان دوربین داخلی یک حرکت طراحی عجیب به نظر می رسد. در دنیایی که بسیاری از مردم هنوز از راه دور کار می‌کنند، دستگاه‌های تاشو برای کار در حال حرکت عالی هستند – و این شامل تماس‌های Zoom یا تیم‌های مایکروسافت نیز می‌شود. اگر دوربینی روی نمایشگر داخلی Pixel Fold وجود ندارد، به این معنی است که تمام جلسات مجازی شما باید از صفحه نمایش کوچکتر انجام شود. Samsung Galaxy Z Fold 3 ممکن است به نظر برسد که دوربین سلفی ندارد، اما در قسمت سمت راست به صورت نازکی در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است.

فقدان دوربین داخلی پیکسل فولد می‌تواند سلفی گرفتن و تماس‌های ویدیویی با گوشی باز شده را برای کاربران دشوار کند، البته اگر آن‌ها چنین می‌خواهند. با این حال، آنها هنوز هم می توانند این کارها را با دوربین روی نمایشگر خارجی انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند با یک حالت ویژه در برنامه دوربین Google کمک بیشتری دریافت کنند که از آن‌ها می‌خواهد گوشی را به جلو بچرخانند و در حالی که هنوز باز است، سلفی بگیرند. این ممکن است برای برخی افراد مشکلی نداشته باشد، اما وقتی دستگاه‌های تاشو به‌عنوان ماشین‌های خلاقیت/بهره‌وری کاملاً قرار می‌گیرند، برداشتن دوربین داخلی یک حرکت بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:  مدهاو شیث، مدیرعامل سابق Realme India، می‌تواند به عنوان رئیس هند به آنر بپیوندد: گزارش

البته این هنوز در حد شایعه است. اینکه Pixel Fold واقعاً بدون دوربین داخلی عرضه می‌شود یا نه، ممکن است تغییر کند. و از آنجایی که تاریخ انتشار هنوز مشخص است، بهترین حدس ما این است که بالاخره چه زمانی می‌توانیم مطمئن شویم.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا