تکنولوژی

PKL Pro Kabaddi League پخش زنده 22 نوامبر: داماکا دوبل!

پخش زنده PKL Pro Kabaddi League 2022، 22 نوامبر: بدانید که کجا می توانید بازی U Mumba vs Tamil Thalaivas، Telugu Titans vs Patna Pirates را تماشا کنید.

PKL Pro Kabaddi League 2022 به صورت زنده در 22 نوامبر: فصل 9 لیگ PKL Pro Kabaddi 2022 اکنون به پایان می رسد. دیروز شاهد مسابقات مهیج بین تامیل تالایواس و بنگال وریرز و یودهاس و گجرات جاینت بودیم. تامیل تالایواس یک پیروزی مهم مقابل بنگال وریرز به دست آورد در حالی که جاینتز گجرات مغلوب UP Yoddhas شد.

بازی های امروز U Mumba در مقابل Tamil Thalaivas و Telugu Titans در مقابل Patna Pirates برگزار می شود.

تمامی مسابقات در ورزشگاه سرپوشیده گاچیبوولی برگزار خواهد شد. مسابقه بین U Mumba و Tamil Thalaiva به همراه پخش زنده تلویزیونی در ساعت 19:30 IST به صورت زنده به صورت آنلاین پخش خواهد شد. تلوگو تایتانز و پاتنا پیراتز دومین مسابقه عصر خواهد بود و از ساعت 20:30 IST آغاز خواهد شد.

طرفداران سرسخت Pro Kabaddi می توانند تمام اکشن های PKL Pro Kabaddi League 2022 را به صورت پخش زنده آنلاین در برنامه Disney+ Hotstar و همچنین کانال های Star Sports Network تماشا کنند. برنامه Disney+ Hotstar روی گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، تلویزیون‌های هوشمند و حتی در نسخه وب موجود است و برای داشتن بهترین تجربه به اشتراک نیاز دارید.

پخش زنده PKL Pro Kabaddi League 2022 22 نوامبر: نحوه تماشای آنلاین مسابقه

همراه با کانال‌های معمولی DTH، می‌توانید تمام اکشن‌های مسابقات PKL Pro Kabaddi League 2022 را تماشا کنید، زیرا آنها به صورت زنده از طریق برنامه Disney+ Hotstar پخش می‌شوند. شما می توانید آن را به صورت زنده در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه خود و همچنین در رایانه از طریق مرورگرهای وب تماشا کنید. توجه داشته باشید که به اشتراک این سرویس نیاز دارید، که Disney+ Hotstar گزینه های زیادی برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

مطلب پیشنهادی:  تکان دهنده! مردی یک موش زنده را در بسته نانی که توسط Blinkit تحویل داده شده است، پیدا می کند

ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای انجام این کار، انتخاب روپیه است. 499 در سال طرح Disney+ Hotstar. با این حال، توجه داشته باشید که این فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است و شما فقط می توانید با کیفیت HD پخش کنید. گزینه ای برای ارتقا به وضوح Full HD با کیفیت بالاتر با اشتراک در طرح های با قیمت بالاتر وجود دارد. علاوه بر افزایش کیفیت، تبلیغات را نیز حذف خواهند کرد.

نمی خواهید برای اشتراک هزینه کنید؟ کاربران Airtel می توانند آن را به صورت رایگان پخش کنند!

پیشنهاد پیش پرداخت Disney+ Hotstar Airtel

کاربران Airtel می‌توانند از اشتراک برنامه Disney+ Hotstar بدون هزینه اضافی با شارژ پیش‌پرداخت استفاده کنند. طرح‌های پیش‌پرداختی که Disney+ Hotstar را ارائه می‌کنند، از روپیه شروع می‌شوند. 181 که در آن می توانید تماس های صوتی نامحدود و 1 گیگابایت داده در روز به همراه 3 ماه اشتراک رایگان Disney+ Hotstar دریافت کنید. طرح ها تا 2000 روپیه بالا می رود. 3359 که 365 روز تماس صوتی نامحدود با 2.5 گیگابایت داده در روز ارائه می دهد. شما همچنین یک اشتراک یک ساله رایگان Disney+ Hotstar دریافت می کنید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا