تکنولوژی

Quordle 175 پاسخ 18 ژوئیه 2022: دوشنبه بلوز را بیرون کنید! فقط نکات، نکات، راه حل های Quordle را بررسی کنید

پاسخ Quordle 175 برای 18 ژوئیه 2022: امروز می تواند برای شما آسان باشد! فقط نکات و سرنخ های Quordle ارائه شده در اینجا را بررسی کنید تا به پاسخ ها برسید.

پاسخ Quordle 175 برای 18 ژوئیه 2022: هفته کاری در حال شروع است و اکثر مردم احساس بلوز دوشنبه دارند. خوب، شما می توانید آنها را با پازل Quordle بدرقه کنید. با این حال، مهم نیست که حدس زدن کلمات چقدر آسان است، فقدان سرنخ یا اشاره در مورد همان، یافتن راه حل را دشوار می کند. بله درست حدس زدید! هر چهار کلمه Quordle که امروز باید پیدا کنید آسان هستند. اما به شما توصیه می کنیم که بیش از حد به خود اعتماد نکنید و تلاش و کوشش خود را هدر ندهید. می توان دانست که شما فقط 9 تلاش برای شکستن 4 کلمه دارید تا مسیر برد خود را ادامه دهید. برای اینکه به افکار شما جهت دهیم یا بار شما را سبک کنیم، ما در اینجا با برخی از بهترین نکات و نکات مربوط به چالش Quordle 175 هستیم. آنها را در زیر بررسی کنید.

Quordle 175 نکته برای 18 جولای

همانطور که قبلاً گفته شد، هر چهار کلمه به راحتی قابل حدس زدن هستند و همچنین اغلب در زندگی روزمره ما استفاده می شوند. حتی حروف هم همان حروفی هستند که در بیشتر کلمات به کرات استفاده می شوند. بنابراین، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حدس های عاقلانه بزنید و به کلماتی با حروف رایج مانند T، E، S و غیره فکر کنید. با این حال، اگر زمانی احساس کردید که شکست دادن بازی سخت شده است، نکات و نکات Quordle 175 را که در زیر ارائه شده است، بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی:  پاسخ به Wordle 436 برای 29 آگوست: از دشواری اجتناب کنید و همین حالا پیروز شوید! نکات و سرنخ های Wordle را در اینجا بررسی کنید

Quordle 175 سرنخ برای 18 جولای

1. کلمات Quordle امروزی با T، H، S و V شروع می شوند.

2. کلماتی که به H، L، A و O ختم می شوند.

3. نکته 1 – این چیزی است که برای جویدن غذا استفاده می کنید.

4. نکته 2 – این جایی است که اگر سفر کنید در آنجا خواهید ماند.

5. نکته 3 کلمه – این نمادی برای یک جمع ریاضی است و همچنین هجدهمین حرف الفبای یونانی است که به صورت S ترجمه می شود.

6. نکته 4 – تصاویر متحرک چه نامیده می شوند؟

حالا که آسان است! امیدوارم با نکات و سرنخ هایی که در بالا ذکر شد به پاسخ ها برسید. اگر گیج شده‌اید، می‌توانید نکات و نکات Quordle را دوباره بررسی کنید تا تصویر واضحی داشته باشید. اگر نه، می توانید برای مشاهده پاسخ چالش امروز Quordle 175، زیر را نیز بخوانید.

Quordle 175 پاسخ برای 18 ژوئیه

اگر مطمئن هستید که می خواهید پاسخ را بدانید، می توانید آن را در زیر بررسی کنید. با این حال، اگر می‌خواهید چالش Quordle را خودتان حل کنید، به شما توصیه می‌کنیم که خواندن اینجا را متوقف کنید.

چهار کلمه ای که شما را در چالش Quordle 175 امروز برنده می کند عبارتند از:

دندان

هتل

SIGMA

ویدیو

خب، چالش Quordle امروز حل شد! امیدواریم توانسته باشید پاسخ ها را حدس بزنید. برای چالش بعدی Quordle آرزوی موفقیت داریم و بنابراین برای راهنمایی ها و سرنخ ها به ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا