کامپیوتر

Remnant 2 PC: این تنظیمات گرافیکی را فوراً تغییر دهید

باقی مانده 2 پس از یک دوره دسترسی زودهنگام سه روزه، رسماً منتشر شد و گیمرهای رایانه شخصی در حال حاضر نظرات محکمی را شکل می دهند. این بازی با وجود اینکه شامل تنظیمات ردیابی پرتو نمی‌شود، بسیار سخت است. علاوه بر این، توسعه دهندگان اصرار دارند که بازی با ابزارهای ارتقاء مقیاس مانند Deep Learning Super Sampling (DLSS) Nvidia طراحی شده است که باعث واکنش شدید بازیکنان رایانه شخصی می شود.

من فقط 16 ساعت در طول دسترسی اولیه، از جمله یک کمپین کامل، بازی کرده‌ام. با اينكه باقی مانده 2 حتی در سخت افزار پرچمدار نیز سخت است، شما می توانید بیشتر تنظیمات گرافیکی را بدون تأثیر بر ظاهر بازی کاهش دهید. در اینجا بهترین تنظیماتی است که می توانید دریافت کنید باقی مانده 2 در شرایط قابل پخش روی کامپیوتر

بهترین تنظیمات برای Remnant 2 در کامپیوتر

تیراندازی کماندار به یک روح درخشان.
انتقال

باقی مانده 2 یک منوی کوچک برای تنظیمات گرافیکی وجود دارد، اما آنها می توانند تفاوت زیادی در عملکرد ایجاد کنند. در اینجا بهترین تنظیماتی است که بعد از حدود 15 ساعت بازی پیدا کردم:

  • ارتقاء مقیاس: DLSS – متعادل
  • کیفیت سایه: کم
  • پس پردازش: بالا
  • کیفیت برگ: بالا
  • کیفیت افکت ها: میانگین
  • فاصله مشاهده: بالا

اینها دقیقاً تنظیماتی هستند که من در طول بازی با آنها انجام دادم و آن هم با یک RTX 4090. شما می توانید آنها را بسیار پایین بیاورید زیرا تأثیر بسیار کمی بر کیفیت بصری دارند و در بیشتر صحنه ها نمی توانید تفاوت را تشخیص دهید. صحنه زیر را بگیرید. شما با تنظیمات بهینه شده کمی وضوح کمتری دریافت می کنید، که DLSS به راحتی انجام می دهد، اما من برای دیدن هر چیز دیگری که تغییر کرده است تلاش می کنم. سایه کمی روی سنگ ها کمتر است، اما وضوح در سراسر صحنه وجود دارد و حتی بازتاب ها یکسان به نظر می رسند.

مطلب پیشنهادی:  گرافیک یکپارچه جدید AMD می تواند کارت گرافیک محبوب Nvidia را شکست دهد
مقایسه تنظیمات بهینه شده برای Remnant 2.

فقط این صحنه نیست. همانطور که در صحنه تاریک زیر می بینید، کاهش کیفیت سایه به Low هیچ تاثیری در تصویر نهایی ندارد. تفاوت اصلی در برجک عقب است. با پیش‌تنظیم Ultra، می‌توانید سایه شهری را در بالای تپه در نزدیکی پشت تصویر ببینید، که در پیش‌تنظیم Low وجود ندارد. این یک مبادله آسان است، به خصوص با توجه به بهبود عملکرد.

تنظیمات گرافیکی بهینه شده برای Remnant 2.

با پیش‌تنظیم Ultra، من میانگین 62 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) را در بخش 13 به دست آوردم، که با سخت‌ترین منطقه بازی فاصله زیادی دارد. در برخی نقاط، حتی با RTX 4090، من در محدوده 40 فریم بر ثانیه فرو رفتم. تنظیمات بهینه شده میانگین نرخ فریم 79 فریم بر ثانیه را در بخش 13 به دست آوردند، و به سختی می توان با افزایش عملکرد 27 درصدی استدلال کرد زیرا اساساً تأثیری بر کیفیت تصویر ندارد. و با تنظیم DLSS روی متعادل، متوسط ​​نرخ فریم من به 125 فریم در ثانیه رسید.

تنظیمات را در Remnant 2 ارتقا دهید.

توصیه می کنم اگر می توانید DLSS را روشن بگذارید. متأسفانه، آن را فقط بر روی کارت‌های گرافیک Nvidia RTX موجود است، بنابراین اگر چیزی قدیمی‌تر یا از AMD دارید، باید از AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) یا XeSS اینتل استفاده کنید. همانطور که در بالا می بینید، DLSS قطعاً در کیفیت تصویر پیشتاز است، اما XeSS چندان عقب نیست. FSR تنها تنظیمی است که به طور قابل توجهی بر کیفیت تصویر تأثیر می گذارد و تقریباً همه چیز را در صحنه نرم تر نشان می دهد.

برخی از مسائلی که باید مورد توجه قرار گیرد

اگر چه شما می توانید عملکرد خود را در باقی مانده 2 با تنظیماتی که من توصیه کرده ام، نادیده گرفتن مشکلات عملکرد رایانه شخصی بازی در حال حاضر سخت است. بدیهی است که برای دستیابی به نرخ فریم پایدار، حتی در سخت افزارهای سطح بالا، به یک ارتقاء دهنده نیاز دارید، اما مهم ترین مشکل منوی گرافیک است. فقط پنج تنظیمات وجود دارد و آنها بسیار کمی انجام می دهند.

مطلب پیشنهادی:  بهترین بازی های مک در سال 2022

این به شما این امکان را می دهد که بسیاری از تنظیمات را بدون تأثیر زیاد بر روی تصویر نهایی به پایان برسانید، اما همچنین به این معنی است که یک پنجره عملکرد بسیار باریک وجود دارد. بازی به شدت به پهنای باند گرافیکی بیشتری برای اجرا بر روی طیف وسیع تری از سخت افزار نیاز دارد. نکته مهم این است که به نظر می رسد بازی بر بسیاری از کاستی های موتور Unreal که بر روی آن ساخته شده است، غلبه کرده است. من مقیاس مناسب هسته CPU را حتی در Core i9-13900K و مقداری لکنت در هنگام کامپایل سایه بان دیدم. اگر توسعه دهنده بتواند منوی گرافیکی را بیشتر اصلاح کند، این می تواند یک نسخه PC بسیار قوی باشد.

شوالیه ای با تفنگ در میدانی در حال سوختن.
انتقال

DLSS 3 نیز مشکل دارد. DLSS Frame Generation در کارت های گرافیک سری RTX 40 حتی می تواند بازی هایی مانند Warhammer 40K: Darktide قابل پخش اما وحشتناک در باقی مانده 2. اگر DLSS Frame Generation را روشن کنید، روی 60 فریم در ثانیه قفل شده اید. توجه داشته باشید که DLSS Frame Generation نیز نیمی از این فریم ها را ایجاد می کند، بنابراین به نظر می رسد که بازی با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود، علیرغم این واقعیت که به نظر می رسد 60 فریم در ثانیه است. این بدترین ویترین DLSS 3 است که تا به حال دیده‌ام و ممکن است در بازی نباشد.

توسعه‌دهندگان می‌گویند که در هفته‌های آینده به‌روزرسانی‌های عملکرد بیشتری را ارائه خواهند کرد و امیدواریم که ترفندهای گرافیکی بیشتری را در نظر بگیرند. آنها واقعا باید همینطور. همانطور که قبلا نوشتیم، باقی مانده 2 دارای برخی از بهترین طرح‌های باس است که ما در یک شوتر دیده‌ایم، و شرم آور است که به دلیل عملکرد ضعیف به هدر رفت.

مطلب پیشنهادی:  این SSD 2 ترابایتی سامسونگ در Best Buy 60 دلار تخفیف دارد

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا