موبایل

Samsung Galaxy S8، Galaxy S8+ با عملکرد GPS بهبود یافته به روز شد: جزئیات

سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس که در اوایل سال 2017 عرضه شد و مورد تحسین بسیاری قرار گرفت، آخرین به روز رسانی خود را در می 2021 دریافت کردند. اکنون، این شرکت به روز رسانی دیگری را برای هر دو گوشی هوشمند منتشر کرده است. طبق یک گزارش، تغییرات ثبت شده برای سیستم عامل G95*FXXUCDVG4 می گوید که “پایداری GPS بهبود یافته است” و همین. برای محاسبه حجم دانلود 420 مگابایتی کافی به نظر نمی رسد، اما اگر اصلاحات دیگری وجود دارد، به اندازه کافی مهم نیست که بتوان آن را ذکر کرد.

بر اساس گزارش GSM Arena، به نظر می‌رسد هدف از این به‌روزرسانی رفع یک باگ مرتبط با GPS باشد، زیرا این گوشی در اندروید 9 با وصله امنیتی 1 آوریل 2021 باقی می‌ماند. با این حال، این تلفن ها که اکنون 5.5 سال از عمرشان می گذرد، به خوبی خارج از پنجره برنامه ریزی شده به روز رسانی نرم افزار هستند.

به نظر می رسد رفع GPS همان چیزی است که برای گوشی های گلکسی J7 در آسیا ارسال شده است. J7 از سال 2015 عرضه شده است. همچنین، GSM Arena گزارش داد، همچنین، ممکن است این تنها گوشی های قدیمی نباشند که به روز می شوند.

طبق گزارش گلکسی کلاب، چندین گوشی قدیمی دیگر از جمله گلکسی اس 6، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 9 در شرف دریافت به روز رسانی هستند.

مانند سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، هیچ یک از این گوشی های هوشمند در لیست رسمی گوشی های پشتیبانی شده قرار ندارند. قدیمی‌ترین گوشی سری S که هنوز به‌روزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کند، گلکسی اس 10 2019 است که در یک برنامه زمانی سه ماهه است، در حالی که گلکسی اس 10 لایت هنوز در برنامه ماهانه است.

مطلب پیشنهادی:  رندرهای طراحی Tecno Pova 5 4G، جعبه طراحی Fire Edition رایگان فاش شد: تمام جزئیات

سامسونگ پشتیبانی از تلفن های هوشمند پرچمدار خود را برای ارائه چهار به روز رسانی سیستم عامل اصلی و پنج سال وصله امنیتی گسترش داده است، اما تعهد جدید این شرکت فقط تلفن هایی را که در سال 2021 یا پس از آن عرضه می شوند، پوشش می دهد. دستگاه های قدیمی تر، از جمله سری S10 و گوشی های Galaxy A و سری M بر اساس خط مشی به‌روزرسانی این شرکت، به‌روزرسانی‌های امنیتی 4 ساله دریافت می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا