موبایل

Samsung Galaxy Watch 5 را پیش خرید کنید و یک کارت هدیه Best Buy دریافت کنید

Samsung Galaxy Watch 5 44mm روی مچ مردانه.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

Samsung Galaxy Watch 5 به تازگی معرفی شده است و به نظر می رسد چیزی خاص باشد. اگر به خرید یکی از آنها فکر می کنید، Best Buy یک پیش خرید عالی برای Galaxy Watch 5 دارد. در حال حاضر، وقتی Samsung Galaxy Watch 5 یا Samsung Galaxy Watch 5 Pro را پیش خرید می کنید، می توانید یک 40 دلار کارت هدیه الکترونیکی Best Buy یا 60 دلار برای خرج کردن در هر چیز دیگری در Best Buy.

پیش خرید Galaxy Watch 5 در Best Buy

Samsung Galaxy Watch 5 44mm روی مچ مردانه.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

به‌عنوان بخشی از معامله پیش‌فروش Best Buy، با خرید Samsung Galaxy Watch 5 یا Galaxy Watch 4 Pro از Best Buy، سهم منصفانه‌ای از بازگشت نقدی به شکل یک کارت هدیه الکترونیکی دریافت می‌کنید. یک Samsung Galaxy Watch 5 40mm بخرید و یک کارت هدیه 40 دلاری دریافت کنید که آن را به 230 دلار کاهش دهید، یا یک Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm LTE بگیرید و یک کارت هدیه الکترونیکی 60 دلاری به ارزش 440 دلار برای ساعت جدید و شیک دریافت کنید.

هر کدام را که بخرید، پیشنهاد کارت هدیه از هم اکنون تا 25 آگوست معتبر است، بنابراین زمان کمی برای تصمیم گیری دارید. با این حال، نمی خواهید منتظر بمانید، زیرا ما انتظار داریم که این ساعت ها برای مدتی در بین بهترین ساعت های هوشمند موجود باشند.

آیا باید Samsung Galaxy Watch 5 یا Galaxy Watch 5 Pro را خریداری کنید؟

Samsung Galaxy Watch 5 Pro بر روی مچ مردانه پوشیده شده است.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

اگر به ساعت‌های سامسونگ گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو دستی ما نگاه کرده‌اید، ممکن است از خود بپرسید که کدام ساعت هوشمند برای شما مناسب است. Samsung Galaxy Watch 5 و Samsung Galaxy Watch 5 Pro دستگاه‌های وسوسه‌انگیز با نقاط قوت بزرگ هستند.

مطلب پیشنهادی:  نکات طراحی، مشخصات کلیدی: همه جزئیات

هر دو ساعت یک نمایشگر همیشه روشن Super AMOLED ارائه می‌کنند، در حالی که Samsung Galaxy Watch 5 می‌تواند بین نمایشگر 1.2 اینچی یا نوع 1.4 اینچی انتخاب کند، در حالی که Samsung Galaxy Watch 5 Pro فقط از نوع 1.4 اینچی استفاده می‌کند. هر دو دارای طیف وسیعی از سنسورها از جمله سنسور ضربان قلب، سنسور اکسیژن خون و GPS هستند. آنها همچنین یکسان به نظر می رسند، اگرچه Samsung Galaxy Watch 5 Pro به لطف بدنه تیتانیومی محکم تر است.

هر دو دارای سنسور BioActive سامسونگ هستند، به این معنی که شما می توانید طیف وسیعی از عوامل سلامتی مانند خواب، سطح اکسیژن خون، فشار خون و سطح چربی بدن را کنترل کنید. انجام خیلی بیشتر از ردیابی کالری سوزانده شده یا گام های برداشته شده، راهی عالی برای درک عمیق تر از ترکیب بدن شماست.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro با گنجاندن یک ویژگی GPX به این ویژگی اضافه می کند که به این معنی است که کاربران می توانند مکان های خود را به اشتراک بگذارند، مراحل خود را دوباره دنبال کنند و همچنین مسیرهای گام به گام را مشاهده کنند. ویژگی اضافی آن را به انتخاب بهتری برای کوهنوردان و کوله گردها تبدیل می کند که با عمر باتری برتر آن بیشتر شده است.

در پایان، فقط شما می دانید که آیا به ویژگی های اضافی Samsung Galaxy Watch 5 Pro نیاز دارید یا خیر. هر تصمیمی که بخواهید، محدوده Samsung Galaxy Watch 5 روشی عالی برای ردیابی سلامت شما نسبت به روش‌های استاندارد ارائه شده توسط دستگاه‌هایی است که در جاهای دیگر دیده‌ایم.

مطلب پیشنهادی:  بهترین قاب های اپل آیفون 14 پلاس برای پیش خرید شما

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا