تکنولوژی

Samsung Galaxy Watch5 و Samsung Buds2 در برنامه Galaxy Wearable موجود هستند

آخرین کشف تأیید می کند که سامسونگ در حال آماده سازی اپلیکیشن مصرف کننده خود برای ورود پوشیدنی های آینده خود است. هر دو Samsung Galaxy Buds2 Pro و Samsung Galaxy Watch5 به عنوان دستگاه های سازگار برای جفت شدن با این برنامه فهرست شده اند.

آخرین کشف تأیید می کند که سامسونگ در حال آماده سازی اپلیکیشن مصرف کننده خود برای ورود پوشیدنی های آینده خود است. هر دو Samsung Galaxy Buds2 Pro و Samsung Galaxy Watch5 به عنوان دستگاه های سازگار برای جفت شدن با برنامه در آخرین نسخه برنامه Samsung Galaxy Wearable فهرست شده اند.

به گزارش GSM Arena، این اتفاق مدت کوتاهی پس از انتشار به‌روزرسانی اپلیکیشن Galaxy Wearable توسط سامسونگ رخ داد که به دلیل نیاز به مجوز «دستگاه‌های نزدیک» این برنامه از کار افتاد.

به‌روزرسانی جدید با هدف رفع این مشکل، همان به‌روزرسانی است که اکنون پوشیدنی‌های منتشر نشده را نشان می‌دهد.

به گفته TizenHelp، بسیاری از کاربران مجبور شدند اپلیکیشن Galaxy Wearable را دوباره نصب کنند و دستگاه‌ها را دوباره به هم متصل کنند تا دستگاه‌های جدید فهرست شده را ببینند.

سال گذشته، در 19 جولای، گلکسی بادز 2 و گلکسی واچ 4 جدید را در اپلیکیشن Wearable کشف کردیم و این خبر در 11 آگوست اعلام شد. ممکن است حدود یک ماه تا رویداد Unpacked سامسونگ فاصله داشته باشیم، اما سامسونگ هنوز تاریخی را تایید نکرده است.

انتظار می رود گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو با طراحی جدید تیتانیومی و شیشه ای یاقوت کبود که قاب چرخشی را به نفع طراحی براق و دایره ای کاهش می دهد، معرفی شوند. همانطور که توسط GSM Arena گزارش شده، Watch5 Pro با Wear OS 3.5 از پیش نصب شده و One UI Watch 4.5 با پوسته عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  تسلا بیشتر بیت‌کوین‌های خود را بعد از اینکه ایلان ماسک گفت که دامپینگ نمی‌کند، می‌فروشد

Galaxy Buds2 Pro شبیه به نسل اول Buds Pro است، اگرچه هیچ چیزی در مورد ویژگی های جدید تایید یا گزارش نشده است به جز شایعات مربوط به بهبود عمر باتری. هر دو پوشیدنی در کنار Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 جدید در دسترس خواهند بود.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا