تکنولوژی

Vodafone Idea MD می‌گوید برنامه‌های 5G باید گران باشند اما داده‌های بیشتری را ارائه دهند

Vodafone Idea MD در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: برنامه‌های 5G باید دارای قیمت‌های برتر و ارائه داده‌های بیشتری باشند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

مزایده های 5G برگزار شده است و اپراتورها در حال مطالعه زیرساخت های خود برای راه اندازی شبکه های 5G در هند هستند. ایرتل قبلاً از عرضه سرویس 5G خود در اواخر ماه اوت خبر داده است، در حالی که انتظار می رود سایر اپراتورها خدمات 5G خود را قبل از پایان سال جاری راه اندازی کنند. در حالی که وعده ها زیاد است، Vodafone Idea MD معتقد است که قیمت ها نیز باید باشد! در یک تماس اخیر درآمدی، مدیر عامل و مدیرعامل Vodafone Idea (VIL) Ravinder Thakkar گفت که طرح‌های داده 5G باید بالاتر از طرح‌های 4G LTE قیمت گذاری شوند.

Takkar می گوید که طرح های 5G باید بالاتر از همیشه قیمت گذاری شوند. در عین حال، این طرح‌ها باید داده‌های بیشتری نسبت به خدمات 4G ارائه دهند. او همچنین انتظار دارد تا قبل از پایان سال نرخ تلفن همراه افزایش یابد. دلیل این بیانیه خنثی کردن قیمت های هنگفتی است که اپراتورها در طول مزایده ها باید پرداخت می کردند.

Vodafone Idea می‌گوید برنامه‌های 5G می‌توانند گران باشند

با توجه به این واقعیت که پول زیادی برای طیف هزینه شده است، ما معتقدیم که 5G باید با قیمت بالاتری نسبت به 4G باشد. شما می توانید آن را با قیمتی ممتاز قیمت گذاری کنید، اما مطمئناً در این حق بیمه ممکن است شرایطی داشته باشید که تعداد گیگابایت هایی که دریافت می کنید بیشتر باشد زیرا با توجه به پهنای باند اضافی که در 5G دریافت می کنید، احتمالاً بیشتر مصرف می کنید.

مطلب پیشنهادی:  شرکت مادر فیسبوک، متا، رقیب خود ChatGPT LLaMA را معرفی کرده است

صرفاً برای جمع‌بندی، در مورد قیمت‌گذاری 4G، فکر می‌کنم مطمئناً فرصتی وجود دارد که بر اساس ارزشی که به طور مداوم به مصرف‌کنندگان ارائه می‌شود و اینکه چگونه چند افزایش قیمت اولیه به‌طور یکپارچه جذب شده است، وجود دارد، فکر می‌کنم فرصتی برای انجام این کار به زودی وجود دارد. تاکار گفت.

Vodafone Idea طیفی به ارزش روپیه بدست آورده بود. 18800 کرور در طول مزایده 5G که شامل باند 3300 مگاهرتز در 17 دایره و طیف در باند 26 گیگاهرتز در 16 دایره برای خدمات 5G است. این شرکت همچنین طیف 4G اضافی را در آندرا پرادش، کارناتاکا و پنجاب به دست آورده است.

آیا این بدان معناست که Vodafone Idea می تواند برنامه های 5G خود را بالاتر از سایرین قیمت گذاری کند؟ و آیا این نشانه ای است که قیمت کلی خدمات 5G بالاتر خواهد بود؟ جیو و ایرتل معمولاً برای رقابتی نگه داشتن قیمت‌ها با هم رقابت می‌کنند، اما ممکن است در روزهای اولیه 5G هزینه‌ای در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا