تکنولوژی

WhatsApp در حال کار بر روی پنهان کردن شماره تلفن است! آخرین به روز رسانی را بررسی کنید

واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی به نام گزینه اشتراک شماره تلفن برای به روز رسانی آینده است که به کاربران امکان می دهد شماره تلفن خود را در زیر گروه های خاصی مخفی کنند.

واتس اپ یک برنامه پیام رسانی است که در آن می توانید با یک فرد به صورت جداگانه چت کنید یا یک گروه ایجاد کنید. اگر با شخص دیگری به گروهی اضافه شده اید، ممکن است شرکت کنندگانی در گروه وجود داشته باشند که شما آنها را نمی شناسید. همچنان می توانید شماره موبایل او را ببینید و بالعکس. اما اکنون واتس اپ روی گزینه ای کار می کند که از طریق آن می توانید شماره تلفن خود را برای زیرمجموعه های خاصی از جامعه مخفی کنید. قابلیتی به نام گزینه اشتراک‌گذاری شماره تلفن توسط اپلیکیشن پیام‌رسان آنلاین برای به‌روزرسانی آینده در حال توسعه است.

WABetaInfo با اطلاع از همین موضوع، توییت کرد: «واتس اپ بتا برای اندروید 2.22.17.23: چه چیزی جدید است؟ واتس‌اپ در حال کار بر روی مخفی کردن شماره تلفن زیرمجموعه‌های خاصی از جامعه است، به لطف گزینه اشتراک‌گذاری شماره تلفن، برای به‌روزرسانی آینده برنامه!» بر اساس گزارش WABetaInfo، پس از نسخه بتای جدید واتس‌اپ برای اندروید ۲.۲۲ به‌روزرسانی .17.23، گزینه اشتراک‌گذاری شماره تلفن را می‌توانید دقیقاً در قسمت اطلاعات گروه پیدا کنید.

همچنین گزینه اشتراک شماره تلفن به صورت پیش فرض غیرفعال است. این بدان معناست که به محض عضویت در یک انجمن، شماره تلفن شما بلافاصله پنهان می شود. با این حال، اگر می خواهید شماره خود را با زیرمجموعه خاصی از انجمن به اشتراک بگذارید، می توانید این کار را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی:  هشدار سایبری کلاهبرداری! کلاهبرداری "The Last Of Us" با گسترش سریع می تواند منجر به از دست دادن پول شود

همچنین بخوانید: نکات WhatsApp: افزودن مخاطبین در WhatsApp آسان شده است. این کار را از طریق کد QR WhatsApp انجام دهید!

لازم به ذکر است که این گزینه حفظ حریم خصوصی فقط به جوامع محدود شده است و هنوز در حال توسعه هستند و از این رو تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست.

WABetaInfo از طریق توییت دیگری همچنین اعلام کرد که به روز رسانی رسمی وضعیت امروز، 6 آگوست منتشر خواهد شد. همچنین اعلام کرد که پیام های صوتی اکنون آسان تر می شوند. کاربران می‌توانند برای شنیدن داستان سریع‌تر سرعت خود را افزایش دهند، در حین صحبت با افراد دیگر به گوش دادن ادامه دهند، و حتی می‌توانند پیام‌های صوتی را ضبط، مکث و پس از پایان کار از سر بگیرند.

«به‌روزرسانی رسمی وضعیت امروز منتشر می‌شود: پست صوتی ساده‌تر شده است. برای شنیدن داستان سریعتر سرعت بگیرید. در حین صحبت با دیگران به گوش دادن ادامه دهید. ضبط… مکث… پس از آماده شدن ادامه دهید. بیان و ارتباط بیشتر. @WhatsApp،” در توییت آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا