کامپیوتر

Windows AI Copilot چت بینگ را در هر رایانه ای ادغام می کند

Copilot در ویندوز در نوار کناری استفاده می شود.

ویندوز که در بیلد 2023 مایکروسافت معرفی شد، اکنون “کپیلوت” هوش مصنوعی اختصاصی خود را دارد که می‌تواند مستقیماً به نوار کناری متصل شود که می‌تواند در حین استفاده از سایر برنامه‌ها و جنبه‌های سیستم عامل پایدار بماند.

مایکروسافت در ماه‌های اخیر سرمایه‌گذاری زیادی بر روی هوش مصنوعی انجام داده است و ظاهر شدن آن در ویندوز فقط مسئله زمان بود. زمان اکنون فرا رسیده است – و به طرز بزرگی در راه است.

این رویکرد “کپیلوت” همان است که در برنامه‌های خاص مایکروسافت، مانند Edge، Word، و بقیه مجموعه آفیس 365 گنجانده شده است. در ویندوز، Copilot می‌تواند کارهایی مانند ارائه پاسخ‌های شخصی‌سازی شده، کمک به انجام اقدامات را انجام دهد. در ویندوز و مهمتر از همه، تعامل متنی با برنامه های باز.

هوش مصنوعی مورد استفاده در اینجا البته بینگ چت خود مایکروسافت است که بر اساس مدل بزرگ زبان OpenAI GPT-4 است. علاوه بر این، Copilot همچنین به پلاگین‌های مختلف موجود برای Bing Chat دسترسی دارد، که مایکروسافت می‌گوید می‌توان از آنها برای بهبود بهره‌وری، کمک به زنده کردن ایده‌ها، همکاری و «تکمیل پروژه‌های پیچیده» استفاده کرد.

مایکروسافت همچنین ویندوز را “اولین پلت فرم محاسباتی برای اعلام کمک متمرکز هوش مصنوعی برای مشتریان” می نامد و آن را با گزینه هایی مانند macOS و ChromeOS مقایسه می کند. در حال حاضر برای دسترسی به چت بینگ باید آخرین نسخه مرورگر Edge را نصب کنید، بنابراین از نظر تئوری Windows Copilot به طور موثر هوش مصنوعی مولد را در هر رایانه شخصی ویندوز 11 ادغام می کند.

مایکروسافت می گوید Windows Copilot در ماه ژوئن به عنوان پیش نمایش برای ویندوز 11 فعال می شود.

مطلب پیشنهادی:  5 چیزی که می توانید با قیمت Apple Vision Pro خریداری کنید
خلاصه بررسی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی در فروشگاه مایکروسافت نمایش داده می شود.

مایکروسافت همچنین در حال ایجاد یک مکان دائمی برای برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی در فروشگاه مایکروسافت به نام “AI Hub” است. به زودی به فروشگاه مایکروسافت عرضه می شود، این فروشگاه یک مرحله ای خواهد بود که برنامه ها و تجربیات در دنیای هوش مصنوعی را برجسته می کند، هر دو توسط مایکروسافت و توسعه دهندگان شخص ثالث ایجاد شده اند. حتی خلاصه‌های بررسی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی وجود خواهد داشت که نظرات یک برنامه را می‌گیرد و آن‌ها را در یک خلاصه واحد جمع‌آوری می‌کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا