گجت

WWDC 2023: هر آنچه در مورد آپدیت بعدی اپل واچ بزرگ می دانیم

WWDC 2023 نزدیک است، و در حالی که سر و صدای اصلی پیرامون این رویداد به دلیل رونمایی احتمالی iOS 17 است، اپل به‌روزرسانی‌های مهم دیگر محصولات سخت‌افزاری خود مانند Apple Watch، iPad، Mac و غیره را نیز به نمایش خواهد گذاشت. علاوه بر این، می‌توانیم هدست جدید واقعیت ترکیبی اپل را نیز ببینیم. در حالی که iOS 17 قرار است عنوان WWDC 2023 را آغاز کند، به‌روزرسانی WatchOS 10 ممکن است چندین ویژگی مهم را برای اپل واچ به ارمغان بیاورد و انتظار می‌رود که “به‌روزرسانی بسیار گسترده‌ای” باشد و بزرگترین به‌روزرسانی اپل واچ از زمان اولین واچ OS باشد. توسط مارک آلمانی بلومبرگ.

بنابراین، این چیزی است که ما تاکنون در مورد به‌روزرسانی watchOS 10 می‌دانیم، بر اساس چندین گزارش و افشای اطلاعات.

به روز رسانی watchOS 10: تغییرات قابل توجه

به گفته مارک گورمن، watchOS 10 با “پیشرفت های بزرگتر” و “رابط به روز شده” به روز رسانی اصلی برای ساعت اپل خواهد بود. علاوه بر این، گورمن ادعا می‌کند که اپل واچ بعدی ممکن است دارای حداقل تغییرات باشد، بنابراین watchOS 10 تمرکز اصلی اپل در سال جاری خواهد بود. علاوه بر این، اپل برنامه‌هایی برای به‌روزرسانی بزرگ سخت‌افزار ساعت در سال 2024 دارد که انتظار می‌رود نمایشگر بزرگ‌تر و قابل شخصی‌سازی داشته باشد.

1. ابزارک ها

از زمان عرضه اولین اپل واچ در سال 2015، تقریباً هیچ تغییری در رابط watchOS ایجاد نشده است. اما این با watchOS 10 تغییر خواهد کرد، زیرا طبق گزارش ها، اپل ویجت هایی را معرفی خواهد کرد. گورمن ادعا می‌کند که ویجت‌ها با Glances که بخشی از نسخه‌های قبلی watchOS بودند، قابل مقایسه خواهند بود، و در حالی که “یادآور” صفحه ساعت سیری هستند، با هر ساعت اپل واچ کار می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  بلومبرگ: هدست واقعیت ترکیبی اپل پس از چالش های توسعه تا سال 2023 با تاخیر مواجه می شود

بر اساس گزارش‌ها، کاربران به جای باز کردن برنامه‌ها، می‌توانند در میان ویجت‌ها حرکت کنند تا فعالیت، زمان، رویدادهای تقویم و موارد دیگر را دنبال کنند. فشار دادن تاج می‌تواند به جای پیمایش در صفحه اصلی، ویجت‌ها را باز کند.

2. طرح صفحه اصلی

به گفته یک افشاگر ناشناس توییتر که تنها به عنوان @analytik941اپل ممکن است با به‌روزرسانی watchOS 10 طرح‌بندی صفحه اصلی جدیدی را معرفی کند. افشاکننده ادعا می‌کند که طرح‌بندی جدید برای پیمایش آسان‌تر خواهد بود و ممکن است ویژگی‌های مشابه iOS، از جمله پوشه‌های برنامه را به همراه داشته باشد.

watchOS 10: کدام ساعت‌های اپل سازگار خواهند بود؟

طبق گفته MacRumors، اپل واچ سری 4 یا جدیدتر از به روز رسانی watchOS 10 پشتیبانی می کند. به روز رسانی watchOS 9 نیز همین سازگاری را ارائه می دهد و watchOS 10 نیز احتمالاً همین روند را دنبال می کند.

لازم به ذکر است که تمام اطلاعات مربوط به watchOS 10 بر اساس نشت های غیر رسمی است و باید با احتیاط همراه باشد. اپل ساعت 10 را در WWDC 2023 که قرار است در 5 ژوئن آغاز شود، رونمایی خواهد کرد.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا