موبایل

Yelp را به یاد دارید؟ با طراحی اپلیکیشن کاملاً جدید بازگشته است

سایت توصیه رستوران و کسب و کار Yelp با طراحی مجدد برنامه اندرویدی شیک به طور عمده بازگشته است که می تواند به اوج محبوبیت خود برسد. این برنامه تقریباً در هر سطحی تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد، کسب‌وکارهای محلی را در جلو و مرکز قرار می‌دهد و در عین حال به‌روزرسانی‌هایی را در مورد مواردی مانند افزودن منو و سایر به‌روزرسانی‌های خدمات ارائه می‌دهد. در حالی که بسیاری از اطلاعات را می توان در جاهای دیگر یافت، برنامه جدید و بهبود یافته Yelp برای اندروید آن را در قطعاتی که به راحتی قابل هضم هستند برای مشاهده آسان و جستجوی سریع تلفیق می کند.

علاوه بر ارائه اطلاعات رسمی به‌روزرسانی شده از مشاغل محلی، به‌روزرسانی جدید به لطف ویژگی نقشه که از موقعیت مکانی تلفن شما برای فهرست کردن همه مشاغل اطراف استفاده می‌کند، یافتن و ارائه نظرات کاربران را آسان‌تر از همیشه می‌کند. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید از نگاه کردن به ساعات کاری یک رستوران، نوشتن نظر درباره آن، و یافتن مکان های جدید در محله خود، همه با چند ضربه دور شوید.

سه اسکرین شات از برنامه جدید Yelp که روی گوشی های اندرویدی اجرا می شود.
فریاد زدن

در حالی که پیشرفت‌های واقعی ویژگی‌ها یکی از جذابیت‌های اصلی به‌روزرسانی هستند، بهبود موارد پشت صحنه نیز از اولویت‌های اصلی Yelp است. این شرکت زمان زیادی را صرف بهبود زمان بارگذاری اپلیکیشن کرده است و باعث شده است تا سرعت حرکت و استفاده از آن بیشتر از همیشه باشد. علاوه بر این، زمان قابل توجهی برای بهبود پایداری کلی برنامه برای کاهش خطاها و خرابی ها صرف شد.

مطلب پیشنهادی:  Redmi Note 12 Turbo، Realme GT Neo 5 SE از Snapdragon 7+ Gen 2 SoC جدید، یکی دیگر از تراشه های کوالکام استفاده خواهند کرد.

Yelp زمانی یک غول در فضای توصیه های تجاری بود، اما با تمرکز اینترنت بیشتر بر روی رسانه های اجتماعی و مواردی مانند Google Reviews شروع به پرکردن این فضا کرد، به نظر می رسید محبوبیت Yelp رو به کاهش است. اکنون که تمرکز اصلی خود را روی برنامه اندروید خود قرار داده است، این می تواند همان چیزی باشد که Yelp دوباره به یک نیروی اصلی در فضا نیاز دارد.

این به‌روزرسانی برای مدتی طولانی برای کاربران iOS منتشر شده است، زیرا این پلتفرمی است که Yelp به آرامی آن را آزمایش می‌کند، به‌روزرسانی‌های منظم را منتشر می‌کند و چیزهایی را برای ایده‌های آزمایشی تغییر می‌دهد. با این حال، نسخه اندروید در هفته های آینده اواخر این ماه برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا