تکنولوژی

Zoom در حال افزودن یک SDK ویدیویی برای توسعه دهندگان است تا به آنها کمک کند از این سرویس برای برنامه های خود استفاده کنند

Zoom یک SDK ویدیویی را برای توسعه دهندگان اضافه کرده است تا با رابط کاربری خود از آن استفاده کنند.

Zoom از انتشار کیت توسعه نرم افزار ویدئویی جدید خود (SDK) خبر داده است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا از ویژگی های ویدئویی HD، صوتی و تعاملی زوم برای ساخت برنامه های کاربردی مبتنی بر ویدئو و تجربیات دسکتاپ با رابط های کاربر بومی استفاده کنند.

توسعه دهندگان اکنون می توانند از Video SDK استفاده کنند و آن را در محصولات و برنامه های خود جاسازی کنند تا تجربه کلی محصولات خود را بهتر کنند.

برای مثال، به‌عنوان توسعه‌دهنده‌ای که بر روی یک برنامه رسانه اجتماعی کار می‌کند، می‌توانید عملکرد Zoom را برای یک تجربه ارتباطی مانند جریان در حین حرکت یا چت تعاملی در برنامه ادغام کنید. برای بازی‌ها، توسعه‌دهندگان می‌توانند از ویژگی‌های ویدیویی و صوتی HD زوم استفاده کنند و توسعه‌دهندگانی که روی برنامه‌های خرده‌فروشی کار می‌کنند می‌توانند از ویژگی‌های چت برای تجربه بهتر مشتری استفاده کنند.

همانطور که زوم توضیح می دهد، افزودن یک SDK ویدئو به هر برنامه یا پلتفرمی به ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه ها و ادغام هایی را در بالای پلتفرم زوم بسازند و ویدئو، صدا، اشتراک گذاری محتوا، چت و موارد دیگر را وارد کنند. در برنامه های خود

پلتفرم توسعه‌دهنده زوم شامل APIها (رابط برنامه‌نویسی برنامه‌نویسی)، SDK، ربات‌های گفتگو، هوک‌ها و توزیع برای برنامه‌ها و ادغام‌ها است.

آخرین نسخه Zoom شامل تجزیه و تحلیل عملکرد دقیق‌تر است که به توسعه‌دهندگان بینش بیشتری در مورد عملکرد و استفاده از برنامه‌هایشان در Zoom App Marketplace می‌دهد. این موارد شامل تعداد اشتراک‌ها در سطح کاربر و حساب، معیارهای کاربر فعال و حساب فعال، حجم استفاده از API و موارد دیگر است. در ماه‌های آینده، زوم اعلام کرد به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای بهبود قابلیت شناسایی و ادغام برنامه‌ها منتشر خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  چین ممکن است خیلی بیشتر به فناوری غربی نیاز نداشته باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا