موبایل

آیفون 16 پرو مکس ممکن است دارای صفحه نمایش بزرگتر باشد

طبق یک گزارش، آیفون 16 پرو مکس – جانشین فرضی مدل برتر آیفون این شرکت که انتظار می‌رود اواخر امسال معرفی شود – می‌تواند به نمایشگر بزرگ‌تری نسبت به مدل‌های قبلی مجهز شود. بزرگ‌ترین مدل‌های آیفون اپل در سال‌های اخیر دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی بوده‌اند و این شرکت ممکن است آیفون 16 پرو مکس را با صفحه‌نمایش بلندتر و کمی عریض‌تر در سال آینده معرفی کند. انتظار می رود که شرکت کوپرتینویی سری گوشی های هوشمند آیفون 15 را در نیمه دوم سال 2023 عرضه کند.

بر اساس گزارش 9to5Mac بر اساس فایل‌های اولیه CAD آیفون 16 پرو مکس، این شرکت ممکن است برای اولین بار از برند Ultra در بزرگترین مدل آیفون 16 پرو با نمایشگر 6.9 اینچی استفاده کند. در مقایسه با آیفون 15 پرو مکس آینده، انتظار می رود ارتفاع جانشین آن از 159.8 میلی متر به 165 میلی متر افزایش یابد. در همین حال، انتظار می‌رود که عرض از 76.7 میلی‌متر به 77.2 میلی‌متر افزایش یابد.

آیفون 16 پرو مکس تنها مدلی نیست که گفته می‌شود نمایشگر بزرگ‌تری دارد. مینگ چی کو، تحلیلگر TF Securities اخیراً اعلام کرد که آیفون 16 پرو کوچکتر به صفحه نمایش “کمی بزرگتر” در مقایسه با آیفون 15 پرو مجهز خواهد شد که انتظار می رود همان صفحه نمایش 6.1 اینچی نسخه قبلی خود را داشته باشد. شایعه شده است که آیفون 16 پرو دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی بزرگتر است تا لنز دوربین پریسکوپی را در خود جای دهد که انتظار می رود در آیفون 15 پرو مکس عرضه شود.

مطلب پیشنهادی:  Samsung Galaxy Unpacked Event Today: نحوه تماشای پخش زنده، انتظارات از سری Galaxy S24

ادعاهای کو با پیش بینی تحلیلگر DSCC راس یانگ مطابقت دارد که اوایل این ماه گفت که هر دو آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس دارای نمایشگرهای 6.3 و 6.9 اینچی بزرگتر خواهند بود.

شایان ذکر است که عرضه آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس حداقل یک سال دیگر باقی مانده است، به این معنی که هر گونه اطلاعات لو رفته باید با احتیاط مورد توجه قرار گیرد. اپل هنوز سری گوشی های هوشمند آیفون 15 را معرفی نکرده است که احتمالاً شامل آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس خواهد بود. انتظار می رود این گوشی ها در نیمه دوم سال 2023 توسط این شرکت رونمایی شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا