تکنولوژی

اینستاگرام مسیر توییتر را دنبال خواهد کرد! بدانید چه چیزی در انتظار شماست

از زمانی که ایلان ماسک میلیاردر کنترل توییتر را به دست گرفت، تغییرات زیادی در این اپلیکیشن ایجاد شد که یکی از آنها اشتراک ۸ دلاری توییتر بلو است. و حالا احتمالا اینستاگرام مسیر توییتر را دنبال خواهد کرد. طبق گزارش ها، اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس آنلاین قصد دارد یک مدل اشتراک پولی را برای کاربران خود معرفی کند. به گفته الساندرو پالوزی، افشاگر و مهندس معکوس، اینستاگرام در حال کار بر روی یک طرح اشتراک است که شامل نشان آبی است.


او در توییتر گفت: «اینستاگرام در حال کار بر روی یک طرح اشتراک است که شامل نشان آبی است. طبق گزارش Live Mint، Paluzzi همچنین تصاویری از کد برنامه را با TechCrunch به اشتراک گذاشته است. اسکرین شات‌ها شامل خطی هستند که می‌گوید «IG_NME_PAID_BLUE_BADGE_IDV» و «FB_NME_PAID_BLUE_BADGE_IDV». اگرچه می‌توانید به صراحت کلماتی مانند Paid، آبی و نشان را در آن خط ببینید. پالوزی می گوید: «IDV» می تواند تأیید هویت باشد.


پس چقدر باید به پالوزی اعتماد کرد؟ او همین است توییت کرد: “در حال حاضر فقط چند مرجع کد کوچک به این موضوع وجود دارد، چیزی قابل مشاهده نیست، بنابراین تا زمانی که اسکرین شات را ارسال کنم که بتواند حدس من را تایید کند، آن را فقط یک شایعه در نظر بگیرید.” لازم به ذکر است که تمامی این آپدیت ها بر اساس درز و شایعات بوده و هیچ اطلاعیه رسمی از سوی اینستاگرام در این مورد وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی:  زنگ خطر. هشدار! یک سیارک بالقوه خطرناک به اندازه یک استادیوم امروز به طور خطرناکی به زمین نزدیک خواهد شد!


در اوایل ژانویه، اینستاگرام همچنین یک “حالت آرام” را راه اندازی کرد تا به مردم کمک کند تمرکز کنند و آنها را تشویق کند تا با دوستان و فالوورهای خود مرزبندی کنند. هنگامی که یک کاربر اینستاگرام حالت سکوت را فعال می کند، هیچ اعلانی دریافت نمی کند، وضعیت فعالیت پروفایل او به “در حالت بی صدا” تغییر می کند و برنامه به طور خودکار زمانی که شخصی به کاربر DM ارسال می کند، یک پاسخ خودکار ارسال می کند.


حالت بی صدا نیز می تواند سفارشی شود. «شما به راحتی می توانید ساعات سکوت خود را مطابق با برنامه خود سفارشی کنید، و پس از خاموش شدن این ویژگی، خلاصه ای سریع از اعلان ها را به شما نشان می دهیم تا بتوانید به آن رسیدگی کنید. هر کسی می‌تواند از «حالت بی‌صدا» استفاده کند، اما ما نوجوانان را تشویق می‌کنیم زمانی که زمان مشخصی را در اواخر شب در اینستاگرام می‌گذرانند، این کار را انجام دهند.”
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا