تکنولوژی

با ملکه کلاهبرداری های اینستاگرام با کارولین کالووی و نحوه سوء استفاده او از 850000 دنبال کننده آشنا شوید

کارولین کالووی ملکه کلاهبرداری های اینستاگرامی بود که به خود اعتراف کرد و از 850000 فالوور خود سوء استفاده کرد و آنها را فریب داد تا تصور کنند دوستان او هستند. او بدترین اینفلوئنسر اینستاگرام در جهان بود و بی بی سی در حال ساخت مستندی به نام My Insta Scammer Friend است.

آیا شما نیز شیفته سبک زندگی اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی هستید؟ مراقب باش! آنچه در شبکه های اجتماعی نشان داده می شود همیشه درست نیست و شیفتگی شما می تواند شما را قربانی کلاهبرداری کند. این دقیقاً همان کاری است که کارولین کالووی، اینفلوئنسر اینستاگرام با فالوورهایش انجام داد. در واقع او را ملکه کلاهبرداری های اینستاگرام نیز می نامیدند. کارولین که به عنوان بدترین تأثیرگذار اینستاگرام جهان شناخته می شود، از 850000 فالوور اینستاگرام خود سوء استفاده می کند و باعث می شود آنها آرزوی دوستی با او را داشته باشند و بخشی از سبک زندگی پر زرق و برق او باشند. اما در واقعیت، او یک کلاهبردار بود که در مورد زندگی خود دروغ گفت تا یک فالوور شبیه به فرقه در اینستاگرام ایجاد کند.

کارولین کالووی که بود؟

کارولین به عنوان «اولین تأثیرگذار اینستاگرام» شناخته می شد که از «زندگی افسانه ای» خود به صورت آنلاین درآمد کسب کرد. این مرد 30 ساله اهل فالز چرچ ویرجینیا بود و در دانشگاه کمبریج تحصیل کرد. او دوران تحصیل در نویسندگی خلاق در دانشگاه کمبریج را با عکس ها و زیرنویس های زیبا ثبت کرد.

فالوئرهای عظیم او در اینستاگرام به او کمک کرد تا یک معامله کتاب 500000 دلاری به دست آورد. او حتی 30 درصد از پیش پرداخت را دریافت کرد که 165000 دلار است. او در آن زمان فقط 23 سال داشت. با این حال، خاطرات او هرگز تولید نشد و ناشران قرارداد او را لغو کردند و خواستار بازپرداخت آن شدند، در نتیجه او اعتراف کرد که تمام پول را خرج کرده است و خانه کارتی که با زحمت ساخته بود فرو ریخت.

مطلب پیشنهادی:  کارمندان توییتر از زندان می ترسند؟ | اخبار فنی

او در تلاشی برای جبران خسارت ناشرانش، توری در ایالات متحده را اعلام کرد که در آن درباره گذراندن وقت با طرفدارانش، ساخت تاج های گل و صحبت با آنها در طول یک “کارگاه خلاقانه” شش ساعته صحبت کرد. او هر بلیط را به قیمت 165 دلار فروخت، اما بعداً تاریخ تور را برای ملاقات و احوالپرسی حذف کرد.

طرفدارانش او را «کلاهبردار» نامیده‌اند و او با بی‌شرمانه‌ای این عنوان را پذیرفته و می‌گوید: «تقلب در حال حاضر برند من است، اما این روایتی است که دوست دارم از آن حذف شوم». کارولین در نهایت به کسانی که قادر به شرکت در مراسم او نبودند، پول پرداخت کرد.

اگرچه او رسانه های اجتماعی را ترک کرد و همه پست های خود را در سال 2021 حذف کرد، زندگی او در مستند بی بی سی تری My Insta Scammer Friend بازگو شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا