کامپیوتر

بهترین بازی های مک در سال 2022


مک ها همیشه در مورد بازی مورد توجه قرار گرفته یا از دست داده اند. تا همین اواخر، همیشه یک قمار بود که بدانیم آیا یک بازی به آن سیستم عامل می آید یا نه، و بیشتر اوقات آن قمار نتیجه ای نداشت. با این حال، از WWDC 2022، اپل متعهد شده است که «روز جدیدی» را برای بازی‌های مک آغاز کند و بر دو ویژگی جدید برای بهبود پلتفرم تمرکز کند. این ویژگی‌ها عبارتند از MetalFX، یک مقیاس‌کننده و یک API بارگذاری سریع منابع که زمان بارگذاری بازی را کاهش می‌دهد.

با این پیشرفت‌های جدید، بازی‌های بیشتری به مک عرضه می‌شوند و گروه جدیدی از گیمرها را با خود همراه می‌کنند که به دنبال چیزی برای بازی هستند. فرقی نمی کند که چه نوع گیمر مک هستید، چیزی برای شما وجود دارد. این شامل بلاک باسترهای AAA مانند Shadow of the Tomb Raiderبه عنوان تیراندازان روشمند Deus Ex: Mankind Dividedو همچنین افراد مستقل مورد علاقه دره استاردیو. طرفداران اپل ممکن است به آن دسترسی نداشته باشند هر کس یک بازی ویندوز و یک بازی استیم، اما هنوز هم بسیاری از بهترین عناوین رایانه شخصی را در زیر خواهید یافت.

اگر می‌خواهید در حال حرکت بازی کنید، ما بهترین بازی‌های iPhone و Apple Arcade را برای گوشی یا iPad شما نیز پیدا کرده‌ایم.

توصیه های سردبیران


مطلب پیشنهادی:  جمعه سیاه: این لپ تاپ گیمینگ Dell 350 دلار تخفیف دارد — اکنون 600 دلار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا