موبایل

بهترین برنامه های لیست مواد غذایی برای اندروید و iOS

دو نوع آدم در دنیا وجود دارد: فهرست سازان سازمان یافته… و بقیه. از شوخی که بگذریم، فهرست‌ها به خاطر سپردن همه چیز را آسان‌تر می‌کنند و با ظهور دستیارهای دیجیتالی مانند سیری، دستیار گوگل و الکسا، می‌توانید پیشخدمت دیجیتال خود را در هر زمانی به لیست خود اضافه کنید. وقتی نوبت به خرید مواد غذایی می رسد، داشتن یک لیست شما را سازماندهی کرده و بودجه شما را حفظ می کند. اینها برخی از بهترین ها هستند.

اگر یک برنامه لیست مواد غذایی مورد علاقه دارید که در اینجا به آن اشاره نکرده ایم، حتماً آن را در نظرات اضافه کنید. و اگر واقعاً می‌خواهید سازماندهی کنید، بهترین برنامه‌های بهره‌وری iPad Pro را نیز بخوانید.

یادداشت های اپل

لیست مواد غذایی Apple Notes.

ساده ترین راه برای شروع، نگهداری و تهیه هر فهرستی استفاده از آنچه تلفن شما ارائه می دهد است. برنامه Notes در آیفون به شما امکان می‌دهد از سیری بخواهید فهرست‌هایی را برای موضوعات خاص ایجاد و اضافه کند. “هی سیری، شیر را به لیست خواربارم اضافه کن” نمی تواند راه ساده تری برای یادداشت چیزی باشد که قبل از فراموش کردن آن تمام شده است. با iCloud اپل همگام‌سازی می‌شود، بنابراین در دستگاه‌های مختلف iOS به‌روزرسانی می‌شود، و حتی می‌توانید از فهرست‌های دست‌نویس خواربار که دارید عکس بگیرید تا به راحتی در دسترس باشند.

iOS

Google Keep

برنامه Keep Google به شما امکان می‌دهد لیست‌هایی را براساس فروشگاه یا موضوع ایجاد کنید و با استفاده از Google Assistant به آنها اضافه کنید. با سرویس‌های ابری Google همگام‌سازی می‌شود و همچنین دارای یک برنامه دسک‌تاپ است که آن را برای یادداشت کردن لیست‌های سریع قبل از بیرون رفتن در صبح یا شب بسیار مفید می‌کند. حتی می‌توانید یادداشت‌هایی را با افراد خاصی به اشتراک بگذارید تا بتوانید فهرستی از مواد غذایی مشترک برای خانواده خود تهیه کنید. همه اینها بدون هزینه است.

مطلب پیشنهادی:  Samsung Galaxy S23 FE دوباره در Geekbench مشاهده شد و ممکن است در دو نوع SoC عرضه شود

اندروید iOS

تودویست

ویژگی های لیست Todoist.

این برنامه بهره‌وری را می‌توان برای خواربارفروشی‌ها، فهرست‌های کارهایی که باید انجام داد، و وظایف همکاری تطبیق داد، بنابراین یک اسب کاری واقعی است. Todoist به شما امکان می‌دهد تم‌ها را سفارشی کنید و دارای حرکات متحرکی است که وقتی چیزی را چک می‌کنید کمی به شما کمک می‌کند. سررسیدها به این معنی است که در صورت نیاز به برداشتن موز، در روز یادآوری دریافت خواهید کرد، و می‌توانید وظایف را به گونه‌ای تنظیم کنید که تکرار شوند – برای خرید معمولی مناسب است.

iOS اندروید

ارد

لیست مواد غذایی و برنامه دستور غذا Mealime.

Mealime به شما امکان می دهد برنامه دستور پخت خود را با لیست خرید ترکیب کنید. شما می توانید پیشنهادات دستور العمل شخصی را دریافت کنید و مواد مورد نیاز خود را مستقیماً به لیست خرید خود اضافه کنید. چقدر راحت است؟ همچنین، استفاده از این برنامه برای اندروید و iOS رایگان است، بنابراین هر کسی می‌تواند با محدودیت کم یا بدون محدودیت از آن استفاده کند.

iOS اندروید

تلنگر

Flipp یک رویکرد کارآمد برای ایجاد لیست های مواد غذایی ارائه می دهد. این به عنوان یک کوپن یاب همراه با یک برنامه لیست مواد غذایی دو برابر می شود. این برنامه به کاربران امکان می دهد با ترکیب معاملات محلی با کوپن های مارک های مورد علاقه خود، بهترین معاملات هفتگی خواربار را مرور، فیلتر و پیدا کنند. به این ترتیب، می توانید خریدهای معمولی خود را با هزینه بسیار کمتر انجام دهید.

iOS اندروید

مواد غذایی ما

تنظیمات مواد غذایی ما

این برنامه مدتی است که وجود دارد. با نسخه پریمیوم پولی و برنامه رایگان، خواربار ما به شما امکان می دهد دستیار Google خود را متصل کنید تا بتوانید با هر بلندگوی هوشمند Google یا برنامه Google Assistant، موارد را به صورت صوتی اضافه کنید. می‌توانید از اسکنر بارکد برای افزودن آسان اقلام خاص به فروشگاه مواد غذایی خود استفاده کنید، و هنگامی که اقلام را خط می‌زنید، آنها را در فهرستی جداگانه قرار می‌دهد تا بتوانید آنها را ببینید تا زمانی که تصمیم به حذف دائمی آنها ندارید.

مطلب پیشنهادی:  بر اساس افشای پوستر جدید، سری Oppo Find X6 اواخر این ماه رونمایی خواهد شد

iOS اندروید

AnyList

لیست خرید AnyList.

از عملکرد یک برنامه اصلی لیست مواد غذایی استفاده کنید، توانایی اضافه کردن عکسی از آنچه در لیست است را اضافه کنید و AnyList دارید. اگرچه برای دسترسی به این ویژگی به یک حساب کاربری ارتقا یافته نیاز دارید، اما عکس ها به این معنی است که می توانید لیست خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید (برای خرید همه گیر مناسب است) و همچنان دقیقاً مارک ها و اندازه های مورد نظر خود را دریافت کنید.

AnyList همچنین مواد غذایی شما را بر اساس محل قرارگیری اقلام در فروشگاه برای شما سازماندهی می کند و دارای یک پایگاه داده گسترده از اقلام موجود در برنامه است، بنابراین می توانید با یک ضربه سریع غذا اضافه کنید. آیا نیاز به افزودن اطلاعات بیشتری به فهرست خود دارید؟ AnyList می تواند یادداشت هایی را روی موارد جداگانه قرار دهد، که یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه است. همچنین یک مخزن دستور العمل داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد موارد لیست مواد غذایی را از خود دستور تهیه کنید. به طور طبیعی، لیست های مواد غذایی شما نیز می تواند به اشتراک گذاشته شود.

iOS اندروید

بدون شیر

هیچ گزینه ای در لیست خرید شیر وجود ندارد.

بهترین ویژگی این برنامه امکان اسکن بارکد است. این کار را انجام دهید و به طور خودکار آنها را به یک لیست بدون نیاز به ورودی اضافه می کند. در آزمایش، کمد را باز کردیم و هر چیزی را که از دست دادیم اسکن کردیم. تهیه کل لیست خرید چند ثانیه طول کشید. همچنین می‌توانید قیمت‌ها را به هر کالا اضافه کنید تا بتوانید صورتحساب خود را ببینید – قبل از به صندوق رسید Out of Milk همچنین به شما امکان می‌دهد یک لیست خرید اختصاصی از چیزهایی که فوراً نیاز دارید و یک فهرست انبار از چیزهایی که باید در جاده‌ها یا زمانی که در حال فروش هستند تهیه کنید. یک لیست کار اصلی یکپارچه این برنامه مفید را تکمیل می کند.

مطلب پیشنهادی:  Realme 11 Pro+ 5G ممکن است دارای حالت ویژه ماه باشد. مدیر عامل شرکت نمونه ای را روی دوربین مسخره می کند

iOS اندروید

فروشگاه فروشگاه

لیست خرید اولیه ShopShop.

این برنامه فقط به دلیل سهولت استفاده و وضعیت رایگان، مورد علاقه شخصی است. ShopShop به شما امکان می دهد به راحتی موارد را به لیست خود اضافه کنید و پس از اتمام کار آنها را خط بزنید. سپس می‌توانید این موارد را در معرض دید نگه دارید یا در حین مرور فروشگاه، آنها را برای فهرستی تمیزتر و کوتاه‌تر حذف کنید. ShopShop همچنین غذاهای شما را در حافظه خود ذخیره می کند، بنابراین می توانید به سرعت اقلامی که اغلب خریداری می کنید را با ضربه های کمتری به لیست مواد غذایی خود اضافه کنید. لیست های متعدد و کد رنگ هر یک ایجاد کنید. لیست‌های فروشگاه را می‌توان از طریق متن یا ایمیل ارسال کرد، بنابراین می‌توانید آنچه را که باید دریافت کنید، منتقل کنید.

اندروید iOS

بیار!

بیار!  اسکنر بارکد

آیا شما بیشتر یک فرد بصری هستید؟ بیاورید! این برنامه از آیکون‌های جعبه‌دار کوچکی برای پر کردن فهرستی از نمادهای خط‌کشی شده استفاده می‌کند تا یک شبکه تطبیق بیشتری ایجاد کند. شما همچنین می توانید موارد خود را اضافه کنید و بیاورید! یک نماد سفارشی ایجاد خواهد کرد. همه فهرست‌ها قابل اشتراک‌گذاری هستند، و بخش الهام برنامه به شما امکان می‌دهد تا اگر نمی‌دانید برای شام این هفته چه بپزید، دستور العمل‌ها را مرور کنید. همچنین می توانید لیست های خود را از Apple Watch خود مدیریت کنید و از سیری بخواهید مواردی را به لیست شما اضافه کند. این مورد به لطف چیدمان و جلوه های بصری منحصر به فردش مورد علاقه ماست.

iOS اندروید

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا