تکنولوژی

بیت کوین برای اولین بار در یک ماه به 24000 دلار رسید: افزایش اتر

بیت کوین برای سومین روز متوالی در بحبوحه افزایش دارایی های ریسک افزایش یافت و ارز دیجیتال برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به بالای 24000 دلار رسید.

بیت کوین برای سومین روز متوالی در بحبوحه افزایش دارایی های ریسک افزایش یافت و ارز دیجیتال برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به بالای 24000 دلار رسید.

بزرگترین توکن دیجیتال جهان در روز چهارشنبه با 4.2 درصد افزایش به 24275 دلار رسید که بالاترین سطح از اواسط ژوئن است. این در حال پیشرفت برای هفتمین جلسه از هشت جلسه است که در هفته گذشته بیش از 20 درصد اضافه شده است. سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش یافتند و اتر با جهش بیش از 50 درصدی از 12 جولای توجه را به خود جلب کرد.

جاش اولشویچ، سرپرست تحقیقات در Valkyrie Investments، مدیر صندوق ارزهای دیجیتال، گفت: «به نظر می‌رسد فروش اجباری دارایی‌های دیجیتال مربوط به وام دهندگان و نهادهای مختلف رمزنگاری در حال حاضر کاهش یافته است. سپس سطح 25000 دلار بیت کوین را تماشا می کند.

رشد ارزهای دیجیتال در حالی رخ می دهد که سهام ایالات متحده به پایین ترین سطح اخیر خود رسیده است. کریپتو و سهام – و به ویژه شرکت های فناوری – در طول سال به صورت پشت سر هم معامله می کنند.

این توسعه برای بسیاری از طرفداران کریپتو که شاهد کاهش قیمت ها در طول سال بوده اند، دلگرم کننده است. مایک نووگراتز، سرمایه‌گذار میلیاردر ارزهای دیجیتال، گفت: «بدترین‌ها در صنعت کریپتو به پایان رسیده است و در حالی که مشکلات فعلی ممکن است بی‌اعتمادی را در میان سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی افزایش داده باشد، پرونده بیت‌کوین همچنان قوی است، به‌خصوص که بانک‌های مرکزی در سراسر جهان با تورم دست و پنجه نرم می‌کنند. در حالی که اقدام قیمت اعصاب برخی از معامله گران ارزهای دیجیتال را آرام کرده است، کاهش نسبت به اوج ماه نوامبر همچنان چشمگیر است. بیت کوین به سطوحی که آخرین بار در اواسط ژوئن مشاهده شده بود، بازگشته است، بسیار کمتر از اوج قیمتی نزدیک به 69000 دلار.

مطلب پیشنهادی:  گوگل می گوید سنگاپور پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی هوش مصنوعی دارد

کیتی استاکتون، یکی از بنیانگذاران Fairlead Strategies، با اشاره به اینکه بیت کوین در این هفته از میانگین متحرک 50 روزه خود برای اولین بار از آوریل گذشته شکست خورد، نوشت: «رالی قوی است. با این حال، او گفت ممکن است زودهنگام باشد که این آخرین مرحله را بالاتر از شروع یک چرخش قابل توجه بدانیم. از جمله موارد دیگر، استوکتون گفت که منتظر یک وقفه بالای 25000 دلار است تا نشانه‌هایی مبنی بر پایداری آن، و همچنین سیگنال خرید هفتگی از یک اندیکاتور به نام MACD، یک اندازه‌گیر حرکت.

و هنوز هم عناوین نگران کننده زیادی وجود دارد. دستاوردهای اخیر در بیت کوین زمانی حاصل شد که صرافی ارز دیجیتال ZipMex به دلیل شرایط نوسان بازار و مشکلات مالی طرف مقابل، برداشت را متوقف کرد. سایر شرکت‌های ارز دیجیتال، از جمله Vauld و CoinFlex، در حال حاضر برداشت‌های خود را به حالت تعلیق درآورده‌اند، زیرا این بیماری همچنان در صنعت گسترش می‌یابد. تغییرات بازار به بازیکنانی از جمله Sam Bankman-Fried از FTX اجازه داده است تا صنعت قابل توجهی را ادغام کنند، از جمله با BlockFi و Voyager.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا