موبایل

رئیس گوگل با پوشیدن پیکسل واچ آینده دیده شده است


به نظر می‌رسد که عکس‌های منتشر شده در روز سه‌شنبه نشان می‌دهند که رئیس گوگل ساعت پیکسل را که مدت‌ها در انتظارش بود، برای چرخش استفاده می‌کند.

تصاویری که در حین حضور روی صحنه در کنفرانس سالانه Vox Media در بورلی هیلز، کالیفرنیا گرفته شده است، چیزی را نشان می دهد که به نظر می رسد پیکسل واچ آینده گوگل روی مچ ساندار پیچای، رئیس گوگل باشد.

عکس‌های بیشتر Pixel Watch pic.twitter.com/DeatYHBeiH

— مارک گورمن (@markgurman) 7 سپتامبر 2022

این تصاویر در توییتی توسط مارک جرمن، خبرنگار بلومبرگ به اشتراک گذاشته شد که بیشتر به خاطر افشاگری هایش در مورد اپل نسبت به افشاگری های گوگل شناخته می شود. این دستگاه – دارای شاسی گرد، تاج تکی و بدنه فولادی ضد زنگ – احتمالاً با آستین ژاکت پیچای پوشانده شده بود، اما پس از بالا زدن آستین ظاهر شد.

نگاه ضعیف Pichai درست یک روز قبل از رونمایی اپل از نسخه حرفه ای ساعت هوشمند خود و همچنین نسخه های به روز شده مدل های فعلی خود و یک ماه کامل قبل از اینکه گوگل از Pixel Watch – اولین ساعت هوشمند خود – در یک نمایشگاه ویژه رونمایی کند، رخ می دهد. رویداد برای 6 اکتبر برنامه ریزی شده است.

گمان می‌رود گوگل ساعت پیکسل را با مجموعه گسترده‌ای از باندها عرضه می‌کند که شامل یک بند میلانی، یک دستبند پیوندی، یک جفت نوار چرمی، یک نوار پارچه‌ای، یک نوار الاستیک و یک نوار سیلیکونی است و پیچای ظاهراً نوار سیلیکونی سفید، اما به سختی می توان با اطمینان گفت.

در حالی که تصاویر به ما نگاه خوبی به ساعت جدید گوگل نمی دهند، اما هنوز هم جالب است که ببینیم پیچای چقدر آرام به نظر می رسد دستگاه را برای آزمایش در چنین عرصه عمومی می برد. به هر حال، سعی کنید تیم کوک، رئیس اپل را در حال ترسیدن از محوطه دانشگاه با ساعت هوشمند اپل پرو روی مچ خود تصور کنید. نه، ما هم نمی توانیم.

مطلب پیشنهادی:  بهترین تبلت های بازی 2022

صادقانه بگویم، ساعت پیکسل گوگل یک راز ضعیف است. صبر کن، این راز نیست. تعدادی از تصاویر که ادعا می‌کنند ساعت هوشمند جدید را نشان می‌دهند در ماه‌های اخیر به بیرون درز کرده است، با یک اتفاق عجیب مربوط به نسخه آزمایشی ساعت که ظاهراً به‌طور تصادفی در رستوران رها شده است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا