گجت

سیری را فراموش کنید، Petey را دریافت کنید، یک برنامه هوش مصنوعی شبیه به ChatGPT برای اپل واچ!

کاربران اپل واچ دلیل بزرگی برای خوشحالی دارند. کاربرانی که ترجیح می دهند به جای همیشه در اطراف تلفن هوشمند یا مک خود در حرکت باشند، اما همچنان می خواهند به چت ربات هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند، اکنون می توانند برنامه ای را دانلود کنند که قابلیت های ChatGPT را مستقیماً به ساعت آنها می آورد. این ویژگی جالب از یک برنامه شخص ثالث به نام Petey-AI Assistant می آید و بر اساس ChatGPT OpenAI است. این برنامه اکنون به کاربران اپل واچ اجازه می دهد تا در حال حرکت دستیار هوش مصنوعی داشته باشند. یکی از نکات برجسته این اپلیکیشن این است که از قابلیت تبدیل متن به گفتار پشتیبانی می کند و پاسخ ها را می خواند تا کاربر مجبور نباشد برای مدت طولانی به نمایشگر کوچک خیره شود.

اپل واچ به دستیار Petey-AI مجهز به ChatGPT می رسد

این برنامه قبلا به عنوان WatchGPT شناخته می شد، اما اکنون به Petey-AI Assistant تغییر نام داده است، زیرا نام GPT علامت تجاری OpenAI است. این اپلیکیشن 4.99 دلار (399 روپیه) قیمت دارد. اما اگر بتوانید این مبلغ را بپردازید، یک برنامه پر از ویژگی دریافت خواهید کرد که با تمام ویژگی های یک ربات چت هوش مصنوعی مدرن، از جمله یافتن پاسخ به سؤالات آنها و ایجاد پیام های طولانی تر بدون تایپ کردن، ارائه می شود.

با Petey بر روی مچ دست خود، به راحتی می توانید به منبع گسترده ای از دانش دسترسی داشته باشید و با یک کامپیوتر هوشمند در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید. مانند این است که یک دستیار شخصی روی مچ دست خود داشته باشید.» در صفحه توضیحات برنامه در اپ استور ذکر شده است.

مطلب پیشنهادی:  اپلیکیشن دسکتاپ غواصی Oceanic+ در Apple Watch Ultra اکنون در اپ استور در دسترس است

برای استفاده از برنامه، کاربر می تواند به سادگی برنامه را باز کند و سوال را به صورت شفاهی بپرسد یا آن را تایپ کند و چت بات به صورت بلادرنگ پاسخ خواهد داد. پاسخ ها را می توان از طریق متن، ایمیل یا رسانه های اجتماعی با دیگران به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این، کاربران می توانند Petey را به عنوان یک عارضه در صفحه Apple Watch تنظیم کنند. به این ترتیب با یک ضربه می توان به اپلیکیشن دسترسی پیدا کرد.

از آنجایی که برنامه مبتنی بر ChatGPT است، این بدان معناست که می‌تواند تمام قابلیت‌های یک چت بات از جمله تولید متون، پاسخ دادن به سؤالات، یافتن اطلاعات قالب‌بندی شده، نوشتن محتوا و موارد دیگر را ارائه دهد.

بنابراین اگر می خواهید دستیار دیگری غیر از سیری را امتحان کنید، این برنامه را دریافت کنید و شروع به پرسیدن سؤال کنید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا