کامپیوتر

فروش لاجیتک در سه ماهه سوم با کاهش 12 درصدی به 1.15 میلیارد دلار در میان دلار قوی و رکود اقتصادی کاهش یافت.

لاجیتک اینترنشنال در روز سه‌شنبه کاهش شدید فروش و سود سه ماهه را گزارش داد زیرا تولیدکننده لوازم جانبی کامپیوتر تحت تأثیر مقایسه‌های سخت، دلار قوی و اعتماد شکننده مصرف‌کننده با کاهش اقتصاد در سراسر جهان قرار گرفت.

این سازنده صفحه کلید، ماوس و هدست در سه ماه منتهی به 30 سپتامبر، 12 درصد کاهش فروش را به 1.15 میلیارد دلار (تقریبا 9524 کرور) گزارش کرد. در ارزهای ثابت که تاثیر نوسانات نرخ ارز را از بین می برد، فروش 7 درصد کاهش یافت.

لاجیتک همچنین گفت که مدیر مالی آن، نیت اولمستد، شرکت را ترک خواهد کرد. اولمستد در سمت خود باقی خواهد ماند تا زمانی که لاجیتک جستجو برای جانشین او را آغاز کند.

درآمد عملیاتی غیر GAAP در دوره، سه ماهه دوم مالی لاجیتک، 26 درصد کاهش یافت و به 156 میلیون دلار (تقریباً 1292 کرور) رسید.

این شرکت سوئیسی-آمریکایی از سال گذشته، زمانی که محدودیت‌های COVID-19 منجر به بالاترین فروش آن در سه ماهه دوم در میان تقاضای شدید برای محصولات اداری خانگی و دستگاه‌های بازی رایانه شخصی شد، با کندی مواجه شده است.

از آن زمان، بسیاری از قرنطینه ها برداشته شده اند، در حالی که هزینه های حمل و نقل و قطعات افزایش یافته و حاشیه سود را کاهش داده است.

در همین حال، ارزش دلار به افزایش خود ادامه داد و سطح گزارش شده فروش خارج از کشور را کاهش داد و اعتماد مصرف کننده در ایالات متحده شکننده و در اروپا کاهش یافت.

لاجیتک که پیش‌بینی کل سال خود را در ماه ژوئیه کاهش داد، روز سه‌شنبه دستورالعمل‌های خود را مجدداً تأیید کرد و انتظار داشت فروش 4 تا 8 درصد با ارزهای ثابت و درآمد عملیاتی غیر GAAP 650 میلیون دلاری (تقریباً 5403 کرور روپیه) به 750 میلیون دلار (تقریباً) کاهش یابد. 6235 کرور روپیه).

مطلب پیشنهادی:  نحوه ایجاد یک پوشه هوشمند در مک

© تامسون رویترز 2022


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا