کامپیوتر

ویندوز 11 در حال آزمایش یک تغییر بزرگ در نوار وظیفه است

نوار وظیفه ویندوز 11 یکی از بحث برانگیزترین عناصر است. اما آخرین پیش‌نمایش اینسایدر ویندوز 11 مایکروسافت (Build 25158) که اکنون در کانال توسعه آن موجود است، ممکن است برخی از ویژگی‌های نوار وظیفه قدیمی‌تر را که برخی ممکن است از آن استقبال کنند، بازگرداند.

ساخت پیش نمایش چندین تغییر را در رابط کاربری نوار وظیفه ویندوز 11 برجسته می کند، از جمله معرفی مجدد نوار جستجو، که قبلاً یک ویژگی شناخته شده در ویندوز 10 بود. روی لبه اشاره شد.

گزینه های جستجو برای Windows 11 Developer Preview.

از آن زمان به یک ویژگی اختیاری در ویندوز 11 تبدیل شده است. با این حال، با پیش نمایش، مایکروسافت به دنبال آزمایش و دریافت بازخورد توسعه دهندگان در مورد گزینه های مختلف طراحی برای به روز رسانی احتمالی در آینده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که به‌روزرسانی دائمی ویندوز 11 شود. اگرچه بازخورد توسعه‌دهندگان احتمالاً برای اینکه آیا به سایر پیش‌نمایش‌های Insider و برای عموم می‌رسد ضروری خواهد بود.

مایکروسافت همچنین در حال آزمایش نشان‌های اعلان برای بخش ابزارک‌های خود در ویندوز 11 است. نشان‌های اعلان به عنوان یک ویژگی اضافی برای ابزارک‌ها عمل می‌کنند و می‌توانند به عنوان هشدار یا راهنمایی برای ابزارک‌های مختلف، مانند آب و هوا، عمل کنند. به همین ترتیب، نشان‌های اعلان‌ها تضمین نمی‌شوند که به عنوان یک ویژگی دائمی ویندوز 11 باقی بمانند.

تعدادی از ویژگی‌هایی که قبلاً از طریق برنامه Windows Insider آزمایش شده‌اند وجود دارند که به ساخت‌های عمومی ویندوز 11 راه یافته‌اند. در ماه آوریل، مایکروسافت به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که شامل ویژگی‌هایی مانند فوکوس، مزاحم نشوید، و زیرنویس‌های زنده بود که مدت‌ها در آزمایش‌شده بودند. برنامه های توسعه دهنده و ویندوز اینسایدر بتا.

مطلب پیشنهادی:  مایکروسافت به‌روزرسانی ویژگی 24H2 ویندوز 11 را اعلام کرد. عرضه برای نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی شده است

فوکوس و مزاحم نشوید ویژگی‌هایی هستند که به کاربران کمک می‌کنند در کار خود بمانند. فوکوس «حواس‌پرتی بصری را به حداقل می‌رساند و شلوغی دسک‌تاپ را کاهش می‌دهد». حالت مزاحم نشوید به شما امکان می‌دهد تجربه فوکوس خود را حتی بیشتر ردیابی و سفارشی کنید.

شرح زنده یک ویژگی دسترسی است که به ویژه برای افرادی که ناشنوا هستند علاوه بر زبان آموزان مفید است. این یک ویژگی است که می تواند با سایر برنامه ها و همچنین صدای مبتنی بر وب جفت شود. وب‌سایت‌های پخش ویدیو یک روش بسیار مفید برای این عملکرد هستند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا