تکنولوژی

ویژگی جدید WhatsApp: اکنون پیام های ارسالی 2 روزه را حذف کنید!

واتس اپ بالاخره یک ویژگی مورد انتظار را به واتس اپ ارائه کرد.

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسانی فوری در جهان، واتس‌اپ است که شیوه صحبت افراد با یکدیگر را متحول کرده است. دوران اس ام اس خسته کننده و/یا دشواری ارسال تصاویر از طریق پیام های چندرسانه ای گذشته است. واتس اپ اکنون بیش از 2 میلیارد کاربر فعال روزانه دارد.

در سال 2018، واتس اپ ویژگی «حذف برای همه» را معرفی کرد. به کاربران امکان می دهد پیام های ارسال شده را از تلفن خود و همچنین گیرندگان حذف کنند. در ابتدا، مدت زمان این ویژگی در عرض 7 دقیقه بود. سپس واتس اپ محدودیت را به 1 ساعت و 8 دقیقه و 16 ثانیه افزایش داد.

اکنون واتس اپ ضرب الاجل را بیش از پیش افزایش داده است. اکنون می توانید پیام هایی را که بیش از 2 روز از آن ها گذشته است حذف کنید! می توانید پیام هایی را که حداکثر 2 روز و 12 ساعت قبل هستند حذف کنید.

واتس اپ قبلاً این ویژگی را برای اهداف آزمایشی برای کاربران بتا خود منتشر کرده بود. اما اکنون به نظر می رسد که این شرکت بی سر و صدا آن را برای کاربران عمومی نیز منتشر کرده است. اگرچه هیچ اطلاعیه رسمی از واتس اپ وجود ندارد، ویژگی به روز شده “حذف برای همه” از هم اکنون کار می کند.

بخش پرسش‌های متداول «چگونه پیام‌ها را حذف کنیم» هنوز هم بیان می‌کند که «فقط یک ساعت پس از ارسال پیام فرصت دارید تا «حذف برای همه» را درخواست کنید.

مطلب پیشنهادی:  ماسک با درخواست از مدیران برای ترسیم فهرست، زمینه اخراج در توییتر را فراهم می کند

بنابراین، پیش بروید و این ویژگی را خودتان امتحان کنید! اگر برای شما کار نمی کند، ممکن است به شما پیشنهاد کنیم واتس اپ خود را به آخرین نسخه به روز کنید. گاهی اوقات ویژگی های تازه منتشر شده بلافاصله در دسترس همه قرار نمی گیرند. بنابراین ممکن است لازم باشد کمی صبر کنید تا بتوانید خودتان آن را امتحان کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا