تکنولوژی

پخش زنده PKL Pro Kabaddi League 2022 8 اکتبر – triple-panga: تماشای آنلاین

پخش زنده PKL Pro Kabaddi League 2022 در 8 اکتبر: مکان تماشای Patna Pirates در مقابل Puneri Paltan، Gujarat Giants در مقابل Tamil Thalaivas و موارد دیگر را بیابید.

لیگ Pro Kabaddi (PKL) 2022 فصل نهم دیروز با هیجان آغاز شد. UP Yoddhas، Bengaluru Bulls و Dabang Delhi KC به ترتیب بر Jaipur Pink Panthers، Telugu Titans و U Mumba پیروز شدند. اکنون روز 2 فصل شش تیم دیگر را به همراه خواهد داشت که برای اولین برد خود در این فصل می جنگند. امروز سه بازی هیجان انگیز داریم که عبارتند از Patna Pirates vs Puneri Paltan، Gujarat Giants در مقابل Tamil Thalaivas و Bengal Warriors vs Haryana Steelers.

پس از باخت به دابانگ دهلی، پاتنا دزدان دریایی کسب چهارمین جام خود را از دست دادند و از همان ابتدا به دنبال ایجاد تأثیرگذاری خواهند بود. پونیری پالتان نتوانست از مرحله حذفی خارج شود و همچنین با فشار رویارویی با یکی از فینالیست های فصل قبل مواجه خواهد شد. سایر تیم ها نیز در فصل گذشته یک بازی متوسط ​​داشتند و در فصل 9 به دنبال تغییر آن هستند. بنابراین، بیایید نگاهی به زمان هر یک از بازی های امشب بیندازیم.

پخش زنده Pro Kabaddi League 2022: زمان‌بندی مسابقات

بازی Patna Pirates و Puneri Paltan اولین مسابقه عصر خواهد بود و از ساعت 19:30 IST آغاز می شود. گجرات جاینتز و تامیل تالایواس دومین مسابقه عصر خواهد بود و از ساعت 20:30 IST آغاز می شود. آخرین بازی شب بنگال واریورز و هاریانا استیلرز خواهد بود که از ساعت 21:30 IST آغاز می شود.

مطلب پیشنهادی:  سیارک امروز: ناسا می گوید یک سیارک خطرناک به سمت زمین می چرخد

پخش زنده Pro Kabaddi League 2022: کجا تماشا کنیم

مسابقات لیگ Pro Kabaddi فصل 9، مسابقات 4، 5 و 6 را می توان در کانال های ورزشی مختلف مانند Star Sports 2/2 HD، Star Sports 1 Hindi، Star Sports 1 HD Hindi، Star Sports 1 Tamil، Star Sports 1 Kannada، کانال های Star TV مشاهده کرد. Sports 1 Telugu، Star Maa Gold، Star Sports First و Star Suvarna Plus. همچنین می توانید پخش زنده را در پلتفرم OTT Disney+ Hotstar تماشا کنید.

پخش زنده Pro Kabaddi League 2022: نحوه تماشای آنلاین

برای تماشای پخش زنده Pro Kabaddi League 2022 برای 8 اکتبر در پلتفرم OTT Disney+ Hotstar، بینندگان باید از طریق یک برنامه تلفن همراه یا از طریق وب سایت رسمی آن وارد شوند. توجه داشته باشید که به اشتراک پلتفرم نیز نیاز خواهید داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا