تکنولوژی

پس از تقویت بخش بانکی ایالات متحده، بیت کوین بیشترین جهش را در تقریبا یک ماه گذشته داشت

پس از تلاش مقامات ایالات متحده برای رفع نگرانی ها در مورد سلامت سیستم مالی این کشور، بیت کوین بیشترین جهش را در تقریبا یک ماه گذشته داشت. پس از اینکه آژانس‌های آمریکایی متعهد شدند پس از سقوط بانک سیلیکون ولی به طور کامل از پول تمام سپرده‌گذاران محافظت کنند و در عین حال همه بانک‌ها را برای پول تحت فشار قرار دهند و شرایطی آسان‌تر برای کوتاه‌مدت فراهم کنند، بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری با 5.3 درصد افزایش به 21582 دلار رسید که بزرگترین رشد آن از 15 فوریه تاکنون است. – وام های مدت دار بانک Signature توسط تنظیم کننده های مالی ایالت نیویورک تعطیل شد، در حالی که گفته بود سپرده گذاران به پول خود دسترسی خواهند داشت.

ریچل لین، یکی از بنیانگذاران SynFutures، یک پلتفرم غیرمتمرکز معاملات مشتقات، گفت: کمک مالی فدرال رزرو اعتماد بازار را افزایش داد و نگرانی ها در مورد سقوط احتمالی بازیگران دیگر را کاهش داد، به ویژه با توجه به اینکه Signature یک بانک بزرگ در صنعت کریپتو است.

سایر آلت‌کوین‌ها با افزایش قیمت کاردانو 6.1 درصد، لایت کوین 7.4 درصد، ترون 12 درصد و آوالانچ 6.7 درصد رشد کردند.

بیت کوین بدترین هفته خود را از نوامبر به بعد به دلیل فروش سهام، بی نظمی در بخش بانکی و تشدید تشدید فشارهای نظارتی ایالات متحده بر کریپتوها به ثبت رساند که به احساسات سرمایه گذاران آسیب رساند.

شکست SVB پس از آن که غول دارایی دیجیتال Circle Internet Financial Corp، یکی از بزرگترین صادرکنندگان توکن های پرکاربرد که به دلیل امنیت درک شده آنها شناخته شده است، فاش کرد که دارای ذخایری بالغ بر 3، 3 میلیارد دلار است، در بازار حیاتی استیبل کوین تأثیر منفی گذاشت. یک بانک. این خبر باعث شد که توکن Circle، USD Coin، به زیر نسبت 1 به 1 مورد نظر خود با دلار سقوط کند و موجی از شوک را در بازار ایجاد کند. در حدود 99 سنت معامله شد.

مطلب پیشنهادی:  اوکراین اولین تحویل سامانه های دفاع هوایی ناسامز را دریافت کرد


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا