تکنولوژی

پیش از طوفان تورمی احتمالی آمریکا، قیمت بیت کوین در آرامش قرار می گیرد

قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه پیش از انتشار داده های تورم در ایالات متحده که می تواند نوسانات جدیدی را ایجاد کند، در یک الگوی نگهداری قرار گرفت.

قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه پیش از انتشار داده های تورم در ایالات متحده که می تواند نوسانات جدیدی را ایجاد کند، در یک الگوی نگهداری قرار گرفت. بزرگترین ارز دیجیتال که در معاملات آسیایی در حدود 19500 دلار بود، در آن روز تغییر چندانی نداشت اما از پایان هفته گذشته 11 درصد کاهش داشت. بازارهای جهانی نیز آرام بودند زیرا سرمایه گذاران در شمارش معکوس داده های تورم نفس عمیقی کشیدند.

چاپ بیش از حد انتظار 8.8 درصدی می‌تواند شرط‌بندی‌های فدرال رزرو را سخت‌تر کند و سرمایه‌گذاری‌های سفته‌بازی مانند ارزهای دیجیتال را مجدداً شعله‌ور کند. اما خواندن ضعیف‌تر، پتانسیل احیای احساسات بازار را دارد.

کریس وستون، سرپرست تحقیقات Pepperstone Group در یادداشتی نوشت: تورم اصلی زیر 8.5 درصد می‌تواند منجر به سناریویی شود که در آن دلار به طور کلی سقوط می‌کند و کریپتو 5 درصد افزایش می‌یابد.

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، فروپاشی اکوسیستم Terra و فروپاشی صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital همگی به کاهش 58 درصدی بیت کوین در سال 2022 کمک کردند.

بر اساس گزارش CoinGecko، ارزش کل بازار کریپتو در روز چهارشنبه حدود 906 میلیارد دلار بود که از بیش از 3 تریلیون دلار در نوامبر کاهش یافته است.

کیتی استاکتون، تحلیلگر فنی، یکی از بنیانگذاران Fairlead Strategies، اوایل این هفته گفت که «از دیدگاه بلندمدت، شتاب نزولی در حال ایجاد است» و بیت کوین می تواند محدوده قیمتی 18300 تا 19500 دلار را آزمایش کند.

مطلب پیشنهادی:  آیا واکنش های ایموجی در واتس اپ را دوست دارید؟ یک تغییر بزرگ در راه است که تجربه شما را برای همیشه تغییر خواهد دادنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا