تکنولوژی

کاربران اتحادیه اروپا در حال یافتن راه هایی برای دانلود برنامه برای رشته های متای غیرقابل دسترس هستند

تیم‌های فوتبال اروپایی، رسانه‌هایی مانند لوموند و خبرگزاری فرانسه و سایر سازمان‌ها در این قاره راهی برای دستیابی به اپلیکیشن Threads جدید متا پلتفرم‌ها پیدا کرده‌اند، حتی اگر این شرکت آن را در اروپا منتشر نکرده باشد. اتحاد. اتصال.

حساب‌های تایید شده شرکت‌های رسانه‌ای فرانسوی Le Figaro و Liberation در روزی که برنامه در روز پنج‌شنبه منتشر شد، و همچنین فرانسوا روفن، قانون‌گذار چپ‌گرای فرانسوی، که یک پست اولیه را حذف کرد، در برنامه پست شد. باشگاه فوتبال آلمان RB Laipzig و شریک فرانسوی سنت اتین نیز شروع به ارسال پست در Threads کرده اند، و همچنین یک حساب تایید شده برای بازیکن رئال مادرید ادواردو کاماوینگا.

رشته‌هایی که مارک زاکربرگ می‌گوید پس از انتشار در صبح پنج‌شنبه بیش از 30 میلیون کاربر جمع‌آوری کرده است، در فروشگاه‌های اپلیکیشن در 27 کشور اتحادیه اروپا در دسترس نخواهند بود، در حالی که این شرکت بررسی می‌کند که چگونه مقررات روی بلوک‌های داده کار می‌کند. یک فرد آشنا به این موضوع گفت که استفاده روی برنامه تاثیر می گذارد.

با این حال، راه‌های دیگری برای دسترسی وجود دارد، مانند پیوند دادن به اپ استور ایالات متحده برای کاربران آیفون یا یک بسته همراه برای اندروید. این برنامه‌ها که با نام APK نیز شناخته می‌شوند، به کاربران اندروید اجازه می‌دهند تا به صورت دستی برنامه‌هایی را که در فروشگاه Google Play آنها نیستند دانلود کنند.

مایکل فریسون، مدیر رسانه‌های اجتماعی روزنامه فرانسوی لیبراسیون، می‌گوید: «همه مشترکان ما فرانسوی هستند، پیوستن به برنامه کار پیچیده‌ای نیست. اگر گفتگو در آنجا اتفاق بیفتد، چند روز یا چند هفته طول می کشد تا سیاستمداران شروع به ورود کنند.

مطلب پیشنهادی:  در شکار هیجان انگیز هدف سیارکی خود، فضاپیمای DART Mission ناسا سرانجام در حال انجام است.

نمایندگان دیگر گروه های رسانه ای و باشگاه های فوتبال به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند. رافین به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد. رئال مادرید بلافاصله از طرف کاماویگا پاسخی نداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا