کامپیوتر

کامپیوتر بازی Alienware Aurora امروز به 1000 دلار کاهش یافته است

Alienware Aurora R10 گیمینگ نسخه دسکتاپ ryzen در پس زمینه سفید.

اگر اخیراً به دنبال معاملات عالی Alienware بوده‌اید، این پیشنهاد Aurora Ryzen Edition R10 Gaming Desktop احتمالاً برای شما مناسب است زیرا یک دسک‌تاپ عالی Alienware را با تخفیف بزرگ برای شما به ارمغان می‌آورد. این معامله Dell R10 را از 1400 دلار به 1000 دلار کاهش می دهد، که یک تخفیف هنگفت 400 دلاری است و برای جفت شدن یکی از مانیتورهای بازی ما با R10 کافی است.

در حالی که بسیاری از مردم تمایل دارند Alienware را با رایانه های شخصی بازی رده بالا مرتبط کنند، این پیکربندی R10 پایه ای است زیرا دارای GPU GTX 1660 Ti است. اگرچه این لزوما چیز بدی نیست، و اگرچه ممکن است ردیابی پرتوی RTX را از دست بدهید، اما همچنان می‌تواند تنظیمات گرافیکی متوسط ​​را در 1080p و نرخ تجدید 144 هرتز انجام دهد. همراه با این، Ryzen 5 5600X، یک پردازنده میان رده است که نه تنها به اجرای بازی های تشنه CPU مانند شبیه سازی یا استراتژی کمک می کند، بلکه به اندازه کافی خوب است تا بتواند اکثر وظایف بهره وری و رمزگذاری آسان را انجام دهد، بنابراین R10 یک پردازنده چندگانه است. -کامپیوتر کاربردی

فضای ذخیره سازی فقط یک هارد دیسک 1 ترابایتی است، اما با توجه به سرعت 7200 RPM آن و این واقعیت که فضای ذخیره سازی مستقیم هنوز به طور کامل منتشر نشده است، بد نیست، بنابراین اگرچه ممکن است به سرعت یک SSD نباشد، اما بسیار بزرگتر از شما است. d معمولا در از پیش ساخته شده یافت می شود. به علاوه، در بدترین حالت ممکن، همیشه می‌توانید با صرفه‌جویی که از معامله دریافت می‌کنید، به یکی از بهترین SSD‌ها ارتقا دهید. در مورد RAM، شما 8 گیگابایت، بیش از اندازه کافی برای سطح مبتدی و بیشتر افراد دریافت می کنید. به علاوه، با توجه به اینکه در این پیکربندی فقط یک چوب است، همیشه می‌توانید یک استیک دوم 8 گیگابایتی با همان سرعت اتوبوس تهیه کنید تا در صورت نیاز به آن بروزرسانی سریع انجام دهید، و همچنین باید بسیار ارزان باشد.

مطلب پیشنهادی:  RTX 4070 آینده انویدیا ممکن است به طرز مضحکی گران باشد

به طور کلی، این پیکربندی از Alienware Aurora R10 Ryzen Edition Gaming Desktop یک دسکتاپ گیمینگ سطح پایه عالی است که به شما فضایی برای گسترش می دهد و با تخفیف دل که آن را از 1400 دلار به 1000 دلار کاهش می دهد، می توانید از این پس انداز اضافی برای یک جفت استفاده کنید. ارتقاء داخلی یا یک مانیتور جدید. همانطور که گفته شد، اگر این واجد شرایط نیست، برخی از این معاملات عالی دیگر بازی های رایانه شخصی را بررسی کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا