کامپیوتر

یک یوتیوبر یک مک بوک واقعاً بدون حاشیه ساخته است

این مک بوک بدون حاشیه است، به لطف حذف صفحه نمایش توسط Luke Miani و جایگزینی Vision Pro.
لوک میانی

همه ما هنر مفهومی مک‌بوک‌های آینده‌نگر را دیده‌ایم که حاشیه‌های اطراف صفحه‌نمایش را کاملا حذف می‌کنند. اینها فانتزی خالص هستند، اگرچه اپل ضخامت قاب را در جدیدترین مک بوک های خود به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

با این حال، آن میلی متر فضای هدر رفته روی صفحه نمایش در مک بوک می تواند خشمگین باشد، به خصوص در مقایسه با مفاهیم موجود در آنجا.

همانطور که توسط یوتیوبر لوک میانی طراحی شده است، این مشکل حل شده است. نوعی از. اگر تا به حال حدس نزده اید، راز این است که از اپل ویژن پرو 3500 دلاری متصل به مک بوک خود به عنوان نمایشگر مجازی استفاده کنید. در حالی که Apple Vision Pro بدون نیاز به اصلاح مک بوک شما این قابلیت را دارد، می توانید این مفهوم را با برداشتن صفحه نمایش مک بوک خود کمی تغییر دهید و آن را به یک لپ تاپ بدون هد تبدیل کنید.

Vision Pro مک‌بوک را می‌بیند و پیشنهاد اتصال می‌دهد، حتی اگر صفحه‌نمایش نداشته باشد.
Vision Pro مک‌بوک را می‌بیند و پیشنهاد اتصال می‌دهد، حتی اگر صفحه‌نمایش نداشته باشد. لوک میانی

یک مک‌بوک بدون هد ترسناک به نظر می‌رسد، اما ویدیوی یوتیوب لوک میانی شما را در مراحل تبدیل مک‌بوک ایر اپل M2 2022 خود به صفحه‌ای بسیار نازک بدون سر که مشتاق اتصال به نمایشگر مجازی است، راهنمایی می‌کند. Vision Pro همچنان مک بوک را می بیند و پیشنهاد می کند با دکمه ای که روی صفحه نمایش وجود ندارد متصل شود.

قبل از شروع این سفر طولانی و مشکوک، به خاطر داشته باشید که می توانید بدون جدا کردن مک بوک خود به یک اثر مشابه دست پیدا کنید. جدا کردن مک بوک و برداشتن صفحه نمایش به زمان زیادی و ابزارهای ویژه نیاز دارد.

مطلب پیشنهادی:  یک M2 Pro Mac Mini قدرتمندتر ممکن است به زودی عرضه شود
البته Vision Pro می تواند یک صفحه نمایش مجازی مک را بسیار بزرگتر کند.
البته Vision Pro می تواند یک صفحه نمایش مجازی مک را بسیار بزرگتر کند. لوک میانی

Miani اذعان می کند که این یک ایده دیوانه کننده است، اما در عین حال بسیار جالب به نظر می رسد. تنها بهانه معقول برای این امر این است که از قبل دارای ویژن پرو و ​​مک بوک با صفحه نمایش بشدت آسیب دیده باشید.

همچنین می توانید یک جفت عینک هوشمند نسل بعدی را به مک بوک خود وصل کنید تا یک صفحه نمایش ارزان قیمت 1080p با قیمت حدود 400 دلار داشته باشید.

اگر از شکل فیزیکی ناخوشایند این فناوری قدیمی ناراحت نیستید، تعداد زیادی نمایشگر USB-C با کیفیت بالا وجود دارد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا