تکنولوژی

BSNL Vs Airtel Vs Jio Rs. طرح 299: دریابید که پیشنهادات کدام شرکت برای شما مناسب تر است

BSNL، Airtel و Jio روپیه ارائه می دهند. طرح شارژ پیش پرداخت 299. در اینجا چیزی است که کاربران دریافت می کنند.

از سیم کارت کدام شرکت مخابراتی استفاده می کنید؟ BSNL، Jio یا Airtel؟ هر سه شرکت یک طرح شارژ از پیش پرداخت شده را ارائه می دهند. 299. اما طرح چه کسی بیشتر برای قیمت پیشنهاد می کند؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید. شروع با روپیه BSNL. طرح شارژ پیش پرداخت 299، دارای مدت اعتبار 30 روزه به همراه چندین مزیت دیگر است. طبق اطلاعات موجود در portal2.bsnl.in، کاربران BSNL تحت این طرح 100 گیگابایت CUL دریافت می کنند. حداکثر سرعت 10 مگابیت در ثانیه تا 100 گیگابایت را دریافت خواهید کرد. کاربران همچنین دانلود نامحدود داده، تماس های محلی و STD نامحدود در هر شبکه را دریافت خواهند کرد.

درباره طرح Airtel 299 Rs

روپیه طرح پیش پرداخت 299 ایرتل با مدت اعتبار 28 روز ارائه می شود. بر اساس این طرح، روزانه 1.5 گیگابایت داده در اختیار کاربران قرار می گیرد – در مجموع 42 گیگابایت داده برای 28 روز. علاوه بر این، کاربران می توانند به صورت نامحدود تماس های محلی، STD و رومینگ را در هر شبکه به همراه 100 پیامک رایگان در روز برقرار کنند. همچنین مزایایی مانند Wink Music، Apollo 24/7، Free Hellotune و غیره را ارائه می دهد.

درباره جیو طرح 299

طرح پیش پرداخت 299 روپیه جیو با مدت اعتبار 28 روز ارائه می شود. بر اساس این طرح، کاربران روزانه 2 گیگابایت داده دریافت می کنند. در حالی که کل داده های ارائه شده در بسته 56 گیگابایت است. علاوه بر این، تماس را می توان در هر شبکه ای نیز برقرار کرد. این طرح همچنین روزانه 100 پیامک رایگان می دهد. علاوه بر این، مزایایی مانند JioTV، JioCinema، JioSecurity، JioCloud نیز ارائه شده است.

مطلب پیشنهادی:  هوندا از اولین خودروی مصرفی هیدروژنی در ایالات متحده رونمایی کرد

BSNL vs Airtel vs Jio: کدام بهتر است؟

از جزئیات بالا، طرح پیش پرداخت BSNL دارای 30 روز اعتبار است در حالی که طرح Jio و Airtel اعتبار 28 روزه را ارائه می دهد. با این حال، طرح BSNL شامل امکانات دیگری مانند امکانات ارائه شده توسط Jio و Airtel مانند JioTV، JioCinema، JioSecurity، Wink Music، Apollo 24/7 و غیره نمی شود. پس فقط ببینید چه چیزی برای شما مناسب تر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا