تکنولوژی

BYD با حمایت وارن بافت انتظار دارد با افزایش رکورد فروش خودروهای الکتریکی در میان تقاضای بالا، سود افزایش یابد.

BYD انتظار دارد سود سه ماهه سوم 365 درصد رشد کند. هدف این شرکت با حمایت وارن بافت، دور زدن موانع است.

شرکت سازنده خودروهای الکتریکی چینی BYD. انتظار دارد که سود سه ماهه سوم خود تا 365 درصد رشد کند زیرا شرکت تحت حمایت وارن بافت به دنبال حل مشکلات زنجیره تامین و سرمایه گذاری بر روی تقاضای قوی است.

شرکت مستقر در شنژن روز دوشنبه گفت که درآمد خالص بین 5.5 میلیارد یوان (765 میلیون دلار) تا 5.9 میلیارد یوان خواهد بود که یک رکورد خواهد بود. BYD از ساخت باتری ها و نیمه هادی های خود سود می برد که به آن کمک می کند از اختلالاتی که به رقبای خود از جمله شرکت تسلا ایلان ماسک آسیب رسانده است جلوگیری کند.

بی وای دی در گزارش بورس اوراق بهادار که نتایج پیش بینی سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر را تشریح می کند، گفت: حجم فروش خودروهای انرژی جدید – از جمله خودروهای برقی و هیبریدی – نیز به رکورد بالایی رسیده است. این منجر به “بهبود قابل توجهی در درآمد” شد و به کاهش “فشار درآمد ناشی از افزایش قیمت کالاهای بالادستی” کمک کرد.

این پیش بینی به دنبال نیمه اول سال 2022 است، زمانی که درآمد خالص BYD نسبت به سال قبل سه برابر شد و به 3.6 میلیارد یوان رسید که بالاترین سطح پیش بینی اولیه است. با این حال، پس از کاهش سهام برکشایر هاتاوی بافت در سه ماهه سوم، ابهاماتی پیرامون شرکت وجود دارد.

بر اساس این پرونده، این سازنده خودروهای الکتریکی همچنین قرار است درآمد خالص خود را برای مجموع سه چهارم سال به 9.5 میلیارد یوان افزایش دهد که تا 289 درصد افزایش یابد.

مطلب پیشنهادی:  ترول ترول! کلاهبردار زن وحشی واتساپ

BYD در سه ماهه سوم 537164 دستگاه خودروی برقی و هیبریدی فروخت که 197 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت. راحتی کلی از تسلا پیشی می گیرد، حتی اگر این شرکت فقط خودروهای برقی خالص می فروشد.

تقاضای فزاینده برای خودروهای برقی باعث افزایش صنعت گسترده تر شده است. تولید کننده پیشرو باتری Contemporary Amperex Technology Co. Ltd. در 10 اکتبر گفت که درآمد خالص سه ماهه سوم خود به لطف فروش پررونق در صنعت خودروسازی می تواند تا 200 درصد افزایش یابد، در حالی که سود عملیاتی و فروش LG Energy Solution Ltd. انتظارات در تقاضای قوی

سهام بورس هنگ کنگ BYD روز دوشنبه 1 درصد سقوط کرد. آنها در سال جاری حدود 28 درصد کاهش یافته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا