تکنولوژی

Google Meet اکنون می‌تواند به صورت زنده در YouTube پخش شود! در اینجا چه چیزی جدید است

جلسات Google Meet اکنون می‌تواند به صورت زنده در YouTube پخش شود. بدانید چه کاری باید انجام دهید.

Google Meet شما در آستانه دریافت به‌روزرسانی بزرگ است! Google Meet اخیراً یک ویژگی جدید ناشناس بودن را برای نظرسنجی ها و سؤالات در این پلتفرم معرفی کرده است. و اکنون گوگل ویژگی جدیدی را برای ایجاد تعامل بیشتر از طریق برنامه Meet خود اعلام کرده است. Google Meet اکنون این ویژگی را ارائه می‌کند تا به کاربران فضای کاری Google اجازه دهد جلسات را به صورت زنده در YouTube پخش کنند. سرویس جدید Google Meet به کاربران اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند جلسات را از طریق پلتفرم Meet یا کانال‌های YouTube خود به صورت زنده پخش کنند.

پخش زنده در شرایطی مفید است که می خواهید اطلاعاتی را به مخاطبان زیادی حتی خارج از سازمان خود ارائه دهید. این به کاربران نهایی اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز مکث کرده و پخش کنند یا حتی در فرصتی که می‌توانند ارائه را مرور کنند. گوگل از 21 جولای شروع به ارائه این ویژگی برای همه کاربران کرده است که در عرض 2 تا 3 روز قابل مشاهده خواهد بود.

گوگل مشخص کرده است که این ویژگی برای اکثر حساب‌های Workplace پولی، از جمله Enterprise Starter، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Education Plus، Teaching and Learning Upgrade و همچنین کاربران Google Workspace Individual در دسترس خواهد بود. خوب، برای Google Workspace Essentials، Business Starter، Business Standard، Business Plus، Enterprise Essentials، Education Standard، Education Fundamentals، Frontline، و غیرانتفاعی و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  هدست واقعیت مجازی ویژن پرو اپل در ایالات متحده عرضه شد

نحوه پخش جریانی Google Meet در YouTube

گوگل امکان پخش زنده Google Meet را از طریق یوتیوب فراهم کرده است. گوگل می گوید که پخش زنده را می توان در سطح دامنه، OU یا گروه روشن یا خاموش کرد. با این حال، اگر می‌خواهید یک جلسه Google Meet را به صورت زنده در YouTube پخش کنید، فقط باید درخواست پیش‌تایید برای پخش زنده را بپذیرید. توجه داشته باشید که تأیید ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد، بنابراین اگر می‌خواهید در YouTube به صورت زنده پخش شوید، باید از قبل برای تأیید برنامه‌ریزی کنید.

با این حال، پخش زنده به طور خودکار برای مشترکین Workspace Individual و Google One در دسترس خواهد بود. با رفتن به پنل فعالیت و سپس ضربه زدن روی پخش زنده و انتخاب کانال خود از لیست، می‌توانید یک پخش جریانی زنده YouTube را در Meet شروع کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا