کامپیوتر

Google Meet و Google Duo شروع به ادغام گیج کننده کردند

گوگل مرحله بعدی ادغام برنامه های چت ویدیویی Duo و Meet خود را در یک سرویس آغاز کرده است.

این برند روز چهارشنبه به‌روزرسانی را ارائه کرد که نماد Google Duo را به Google Meet تغییر می‌دهد. این به‌روزرسانی تا حد زیادی جنبه زیبایی دارد، اما قرار است در هفته‌های آینده برای دستگاه‌های اندروید و iOS عرضه شود. می‌توانید انتظار دریافت اعلانی را در صفحه اصلی دریافت کنید که توضیح می‌دهد چگونه Google Duo با Google Meet یکپارچه شده است.

برنامه برای نمادهای خدمات Google (YouTube، Gmail، Chrome، Duo، Meet، Google Podcasts) در صفحه گوشی هوشمند.
Koshiro K/Shutterstock

این برند در ماه ژوئن اعلام کرد که قصد دارد این دو سرویس چت را در یک سیستم جلسه ویدیویی حرفه‌ای‌تر ادغام کند که تحت یک نام، Google Meet نام‌گذاری می‌شود. این انتقال به سرعت در ماه ژوئیه آغاز شد و Google Google شروع به ایجاد تغییرات در سیستم کرد و چندین ویژگی Meet را به Duo منتقل کرد، از جمله:

  • پس زمینه های مجازی سفارشی برای ارتباط تصویری
  • برنامه ریزی جلسات
  • اتاق های گفتگو در جلسات
  • اشتراک‌گذاری محتوای زنده در حین تماس
  • زیرنویس در زمان واقعی
  • محدودیت تماس تصویری از 32 به 100 شرکت کننده افزایش یافت
  • ابزارهای Google را با Gmail، تقویم Google، Assistant، Messages و غیره ادغام کنید.
  • این برند همچنین یک به‌روزرسانی ارسال کرد و نماد برنامه را به «Google Meet (Original)» تغییر داد.

TechCrunch اشاره کرد که بسیاری از کاربران مکرر Google Meet احتمالاً متوجه تغییر نماد به عنوان یک تغییر بزرگ نمی‌شوند. با این حال، هنگامی که به‌روزرسانی آگوست به دستگاه‌ها برسد، آنها مجبور خواهند شد متوجه این انتقال شوند. این پست همچنین اضافه کرد که با ادامه ادغام، برای دسترسی به ویژگی‌های منحصر به فرد Meet به یک حساب Google نیاز دارید. قبلاً، Duo به عنوان یک برنامه تماس فقط به شماره تلفن نیاز داشت.

مطلب پیشنهادی:  رقیب اپل ChatGPT می تواند به طور خودکار برای شما کد بنویسد

از آنجایی که ادغام در ماه سپتامبر به اوج خود می رسد، همه نماد جدید Google Meet و نام برنامه را خواهند دید و کسانی که برای اولین بار به دنبال نصب سرویس پیام رسانی ویدیویی Google هستند، باید برنامه جدید Google Meet را که در فروشگاه Google Play در دسترس خواهد بود، ارزیابی کنند. یا اپ استور اپل.

برنامه Google Meet (اصلی) برای مدتی در دسترس خواهد بود، اما در نهایت بازنشسته می‌شود و به کاربران توصیه می‌شود به برنامه جدید به‌روزرسانی شوند.

گوگل همچنین نام تجاری Google Meet خود را به Duo در خدمات وب خود از چهارشنبه به روز کرد. به گفته این برند، با این حال، انتقال این پلت فرم به طور کامل به سیستم جدید در چند ماه آینده برنامه ریزی شده است.

به نظر می رسد سرنوشت ادغام Google Duo با Google Meet تنها یک بازی اعدادی است، در مقابل حذف کامل برنامه. 9to5Google در ماه ژوئن اشاره کرد که Google Duo در مقایسه با Google Meet که بیش از 100 میلیون دانلود داشت، 5 میلیارد دانلود برای اندروید داشت.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا