کامپیوتر

Meta Quest 2 با قیمت جمعه سیاه خود، برای همیشه بازگشته است

یک زن با Meta Quest 2 وارد اکشن می شود.
متا

اگر نتوانستید Meta Quest 2 با تخفیف در جمعه سیاه دریافت کنید، نگران نباشید زیرا قیمت هدست VR مستقل برای همیشه کاهش می یابد. مدل 128 گیگابایتی در تعطیلات خرید به جای 300 دلار، 249 دلار بود، و این تخفیف 51 دلاری اینجاست. اگر می خواهید ببینید واقعیت مجازی چیست، این دستگاهی است که می خواهید بخرید. با این حال، اگرچه کاهش قیمت موقتی نیست، اما به شدت توصیه می شود که در اسرع وقت نسبت به خرید اقدام کنید، زیرا هجوم سود ممکن است باعث تمام شدن سهام شود.

چرا باید متا کوئست 2 را بخرید؟

کاهش قیمت متا کوئست 2 به دنبال انتشار جانشین آن متا کوئست 3 در اکتبر 2023 است، اما همچنان یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از واقعیت مجازی است. در حالی که مقایسه Meta Quest 3 در مقابل Meta Quest 2 به طور واضح ارتقاء موجود در نسخه جدیدتر از هدست VR را برجسته می کند ، اما با نزولی از برچسب قیمت بالاتر همراه است. با این حال ، Meta Quest 2 به شما امکان می دهد همان بازی ها را انجام دهید و همان برنامه ها را با قیمت پایین اجرا کنید – اگر لیست ما از بهترین بازی های Meta Quest 2 را بررسی کنید ، مطمئناً چیزی را که دوست دارید پیدا کنید.

به عنوان یک هدست VR مستقل، Meta Quest 2 نیازی به اتصال به رایانه ندارد و نیازی به تنظیم ایستگاه های پایه ندارد. بدون سیم و کابل – فقط هدست را بپوشید و بعد از اینکه محل بازی تعیین شده خود را تنظیم کردید مستقیماً به دنیای مجازی شیرجه بزنید. شما غوطه ور شدن کامل را با صدای سه بعدی موقعیتی، ردیابی دست و حرکت تجربه خواهید کرد و استفاده از کنترلرهای Intuitive Touch موجود در آن بسیار طبیعی است. اینها تنها تعدادی از دلایلی هستند که چرا Meta Quest 2 در لیست بهترین هدست های واقعیت مجازی ما به عنوان مقرون به صرفه ترین گزینه ما باقی مانده است.

مطلب پیشنهادی:  قیمت این مانیتور 32 اینچی 4K به 340 دلار کاهش یافت

اگر از افت قیمت متا کوئست 2 استفاده می کنید، نیازی به سرمایه گذاری در معاملات گران قیمت رایانه های شخصی بازی ندارید تا وارد واقعیت مجازی شوید. بروید، می خواهید هدست واقعیت مجازی مستقل را در حالی که هنوز به طور گسترده در دسترس است بخرید. ما انتظار داریم که Meta Quest 2 با این تخفیف شروع به پرواز در قفسه‌ها کند، بنابراین باید قبل از اینکه یافتن سهام سخت شود، واحد خود را ایمن کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا